AlcoPRO alkoholisma ārstēšanai

Alkohols sagrauj cilvēka dzīvi, padarot viņu atkarīgu no regulāra alkohola lietošanas.

Atkarība nerodas uzreiz. Persona var lietot alkoholu katru dienu vai neregulāri, liekot pamatus nākotnes atkarībai. Drīz vien ikdienas lielais alkohola patēriņš kļūst par cilvēka vajadzību.

AlcoPRO alkoholisma ārstēšanai

Šāds dzīvesveids sagrauj ģimenes un sociālās saites, liek galu profesionālajai veselībai un sabojā veselību. Vai vēlaties atbrīvoties no alkohola atkarības? Lietojiet zāles Alcopro!

Alcopro no alkoholisma ir unikālas zāles, kas pakāpeniski iznīcina alkohola atkarību.

Vai jūs domājat, ka tās efektivitāte ir saistīta ar hormoniem, ķīmiskām vielām un citām bīstamām vielām? Nekādā gadījumā! Tā darbojas, jo satur augstu augu izcelsmes vielu koncentrāciju.

Tās iznīcina fizisko un psiholoģisko atkarību, atgriežot alkoholiķim viņa agrāko pilnvērtīgo dzīvi. Svarīgi ir tas, ka medikaments nerada ne mazāko negatīvo ietekmi uz organismu, gluži pretēji, tas atjauno bojātos orgānus un sistēmas.

Nopirkt Alcopro Latvijā
Alcopro cena

Cik maksā Alcopro? Faktisko cenu var uzzināt, sekojot iepriekš norādītajai saitei uz pārdevēja oficiālo vietni.

Alcopro priekšrocības

Zāles, psihiatrija un atkarības ārstēšana ir bezspēcīgi, lai ārstētu jūsu alkohola atkarību? Izmēģiniet zāles Alcopro, kas noteikti atbrīvos jūs no alkohola kaitīgās ietekmes. Tam ir šādas priekšrocības:

 • Ērta izdalīšanās forma. Alcopro no alkoholisma tiek ražots uzlīmju veidā vienreizējai lietošanai. Tās ir ērti lietot formālā un neformālā vidē;
 • Drošība. Alcopro no alkoholisma sastāvā ir tikai dabiskas izcelsmes sastāvdaļas. Tās nevar izraisīt intoksikāciju, nevēlamas reakcijas un citas blakusparādības;
 • Visaptveroša pozitīva ietekme uz organismu. Alcopro no alkoholisma novērš psiholoģisko un fizisko tieksmi pēc alkohola, atjauno bojātos orgānus un sistēmas, tam ir izteikta detoksikējoša, imūnmodulējoša, antioksidanta un dziedinoša iedarbība. Tāpēc šīs zāles novērš alkoholismu tikai 1 ārstēšanas kursa laikā;
 • Daudzpusība. Alcopro no alkoholisma var lietot ikviens, kas cieš no atkarības, pat alerģiski cilvēki un cilvēki ar hroniskām saslimšanām;
 • Demokrātiska cena. Pasūtot zāles Alcopro, jebkurš no jums novērsīs esošo atkarību, neizmantojot dārgu palīdzību šauru speciālistu.

Kāpēc Jums vajadzētu lietot Alcopro, ja cīnāties ar alkohola atkarību? Šīs zāles analogus jūs neatradīsiet pie citiem ražotājiem. Tās formula apvieno tikai augu izcelsmes sastāvdaļas, kuras lieliski uzsūcas organismā. Tās uzlabo smadzeņu, aknu un citu orgānu un sistēmu darbību, neitralizējot alkohola ikdienas lietošanas negatīvo ietekmi. Formula mazina psiholoģisko un fizisko atkarību no regulāra alkohola lietošanas.

Alcopro sastāvs

Neticat, ka organiskas zāles atbrīvos jūs no alkohola atkarības? Tad izlasiet zāļu Alcopro sastāvu un pārliecinieties par tā faktisko efektivitāti:

 • Asinszāles ekstrakts. Vitamīnu avots, kas stiprina organisma imūnsistēmu. Tam piemīt arī reģenerējoša, detoksikējoša un atjaunojoša iedarbība;
 • Asinszāles ekstrakts. Sastāvdaļa, kas normalizē asinsspiedienu. Tas mazina arī migrēnas lēkmes;
 • Lakricas ekstrakts. Viela, kas normalizē smadzeņu vielmaiņu. Tas uzlabo prieka hormona serotonīna sintēzi, novērš alkohola atkarību;
 • Echinacejas ekstrakts. Vēl viena noderīga Alcopro sastāvdaļa. Tas novērš trauksmi, trīci un rada nepatiku pret alkohola lietošanu.

Alcopro lietošanas instrukcija

Kā atbrīvoties no alkohola atkarības ar šo zāļu palīdzību? Pietiek tikai ievērot zāļu Alcopro lietošanas instrukciju:

 1. Zāles lieto katru dienu pa 1 nūjiņai kopā ar ūdeni.
 2. Terapijas ilgums ir 1 mēnesis.

Preparātu izsniedz bez receptes, jo tā sastāvā nav bīstamu vielu. Tikai alerģiskām personām, nepilngadīgām personām, grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti, vajadzētu atteikties no Alcopro lietošanas.

Tikai atbildīga zāļu Alcopro lietošanas instrukciju ievērošana atbrīvos Jūs no esošās alkohola atkarības, atjaunojot Jūsu veselību, ģimenes un sabiedrisko dzīvi.

Kur nopirkt Alcopro

Alcopro ir iespējams pasūtīt tikai ražotāja tīmekļa vietnē. Tas ļauj iegādāties autentisku un drošu produktu ar pierādītu efektivitāti. Periodiski tīmekļa vietnē tiek piedāvāti akcijas piedāvājumi. Kā bonuss tiek nodrošināta konsultācija ar produkta ekspertu pa tālruni, kas neuzliek pienākumu iegādāties.

Pirkt Alcopro aptiekā

Šobrīd Alcopro aptiekā iegādāties nevar. Bet jūs varat pasūtīt produktu tiešsaistē ar piegādi pa pastu vai kurjeru. Apmaksa pēc preces saņemšanas.

Alcopro atsauksmes

Sergejs, 44 gadi.

Viss sākās ar alus pudeli nedēļas nogalēs, vēlāk šī deva kļuva par ikdienas devu, un pēc tam alu nomainīju ar augstāku pakāpi. Pirms es to pamanīju, es paliku bez darba un ģimenes. Tad es nonācu pie prāta, uz dzīves robežas un bez jebkādām perspektīvām, bez naudas ārstēšanai. Pats nevarēju tikt galā ar atkarību, tāpēc internetā sāku meklēt efektīvus medikamentus. Uzzināju par Alcopro, daudzi cilvēki rakstīja, ka tas patiešām palīdz pret alkoholismu un atjauno organismu no tā ietekmes. Es to pasūtīju, lietoju katru dienu, un drīz vien man vispār nebija alkas pēc alkohola, pazuda galvassāpes un trauksme, man bija labs garastāvoklis. Ārstēšana pabeigta – nav alkas pēc iepriekšējās dzīves, es nedzeru jau sešus mēnešus, atradu darbu, atjaunoju normālu dzīvi.

Romāns, 33 gadi.

Dažreiz es pārdzeru un man ir briesmīga paģiras. Tajā dienā dzeru daudz tablešu, lai justos kā cilvēks. Par produktu Alcopro uzzināju no atsauksmēm, ka tas labi atjauno organismu. Es nolēmu pasūtīt šo produktu, jo tas ir augu izcelsmes un labāks nekā ķīmisko vielu lietošana. Es to pasūtīju, man bija iespēja to izmēģināt, bet nesapratu iedarbību. Es devu šim medikamentam iespēju vairākas reizes. Man nebija nekāda efekta. Es atnācu šeit, lai atstātu negatīvu atsauksmi par Alcopro. Diemžēl šīs zāles nedarbojas, lai gan tās ir drošas. Bet tagad es uzmanīgāk izlasīju instrukciju un sapratu, ka es kļūdījos. Izrādās, ka šis medikaments ir paredzēts alkoholisma ārstēšanai, nevis paģiras simptomu atcelšanai, tas nav piemērots man, tāpēc es to nevaru novērtēt.

Olga, 48 gadi.

Es nepamanīju, kā man radās atkarība no alkohola. Es mēdzu mazināt jebkādu stresu ar vīnu un saviesīgām tikšanās reizēm ar draudzenēm, un tad tas vienkārši kļuva par ieradumu. Es dzēru katru dienu, pat mājās slēpu alkoholu, un tagad man ir kauns par to pat domāt. Es devos pie narkologa, bet tas man nepalīdzēja, kad internetā izlasīju rakstu par medikamentu Alcopro, es neticēju tā efektivitātei, bet atsauksmes bija labas, tāpēc nolēmu dot tam iespēju. Pats medikaments ir viegli lietojams, nekādas negatīvas reakcijas nepamanīju, bet pirmajās dienās gribēju pārtraukt dzeršanu. Ārstēšanas laikā nebija ne trauksmes, ne sāpju, atkarība mani viegli atstāja. Tagad jau gadu esmu atturīgs, par ko esmu pateicīgs šī medikamenta ražotājam. Es to iesaku, ja nepieciešams.

Tamāra, 55 gadi.

Man bija problēmas ar dēlu, viņš bija alkoholiķis. Mani pierunāšanas un stingri pasākumi nedeva rezultātu – viņš dzēra katru dienu, pat zagt naudu. Es viņu piespiedu kārtā ievietoju slimnīcā, viņš aizbēga un atkal sāka dzert! Es izlasīju dažas atsauksmes forumā par Alcopro pret alkoholismu. Viņi saka, ka tas ļoti palīdz, to var dot alkoholiķim, viņam par to neinformējot. Tā sastāvā ir garšaugi, un nav blakusparādību. Es pasūtīju to savam dēlam, ievēroju instrukciju, dēls to lietoja, pat nepamanīdams. Beigu beigās pēc dažām dienām viņš pārtrauca dzert, saka, ka no alkohola jūtas slikti. Tagad viņš ir cits cilvēks, viņš mācās, iet sportot, lai ir.

Kirils, 56 gadi.

Agrāk es mazināju stresu, lietojot alkoholu, bet tagad man sākās problēmas ar veselību. Katru dienu lietoju lielas devas, lai atgūtu vismaz kaut nelielu pašapziņu. Es devos pie speciālista pēc palīdzības. Es devos pie speciālista pēc palīdzības, un man izrakstīja Alcopro. Ārsts teica, ka tas ir tas, kas man vajadzīgs. Es sāku lietot šīs zāles, un dažu dienu laikā man izdevās pārtraukt dzeršanu. Arī mans veselības stāvoklis ievērojami uzlabojās. Es vairs neatgriežos pie ierastā dzīvesveida, zāles patiešām iedarbojas.

Pērc tagad Latvijā