Alkotox alkoholisma ārstēšanai

Alkotox alkoholisma ārstēšanai ir koncentrēti šķidri pilieni, kas regulāri jālieto pēc noteikta grafika. Tas ir vienīgais veids, kā panākt dabisku atteikšanos no alkohola. Atkarīgajam rodas spēcīga nepatiku pret alkoholu.

Alkotox alkoholisma ārstēšanai

Tas tiek panākts, koriģējot traucētos vielmaiņas procesus smadzenēs, ko izraisa regulāra etanola lietošana. Atkarīgais iegūst gribasspēku, apņēmību, labu veselību un var atgriezties patstāvīgā un aktīvā dzīvē bez sabrukuma un bez psihiatru vai narkologu palīdzības.

Kāpēc alkohola atkarības ārstēšanas veidu daudzveidībā labāk izvēlēties Alkotox? To formulas pamatā ir bagātīgs augu komplekss ar augstu katras sastāvdaļas koncentrāciju. Sinerģiski mijiedarbojoties, tās pastiprina viena otras iedarbību. Formula atjauno normālu smadzeņu vielmaiņu, mazina abstinences sindromu, detoksikē un revitalizē sistēmas un orgānus.

Alkotox nopirkt Latvijā
Alkotox cena

Cik maksā Alkotox no alkoholisma? Pašreizējo cenu var uzzināt, sekojot iepriekš norādītajai saitei uz pārdevēja oficiālo tīmekļa vietni.

Alkotox priekšrocības

Jūs esat saskāries ar briesmīgo postu, ko sauc par “alkoholismu”, un neviena no ieteiktajām ārstēšanas metodēm nav devusi rezultātu? Neesiet izmisumā, mēs piedāvājam Jums risinājumu – Alkotox pilienus. Starp to priekšrocībām:

 • Optimāls formāts. Alkotox no alkoholisma tiek piedāvāts pilienu veidā. Pateicoties tam, zāles ātri un pilnībā uzsūcas organismā. Tās ir ērti lietot mājās un kempinga apstākļos.
 • Pierādīta efektivitāte. Tas, ka Alkotox no alkoholisma patiešām palīdz šīs bīstamās atkarības gadījumā, nav mārketinga triks. Tas ir pierādīts laboratorijas apstākļos un apstiprināts ar daudzām pozitīvām atsauksmēm no reāliem pircējiem.
 • Funkcionalitāte. Alkotox no alkoholisma novērš kaitīgo ieradumu, atjauno orgānu un sistēmu funkcionalitāti, smadzeņu darbību, stiprina veselību. Zāļu formula iedarbina detoksikācijas procesus, izvadot no organisma etanola atlikuma produktus.
 • Lietošanas daudzpusība. Alkotox no alkoholisma var lietot ārstnieciskos un profilaktiskos nolūkos. To var lietot visu vecumu cilvēki neatkarīgi no veselības stāvokļa.
 • Pieejamība. Jūs varat pasūtīt pilienus Alkotox ražotāja tīmekļa vietnē un atbrīvoties no alkoholisma bez nepieciešamības vērsties pie psihiatriem un atkarību speciālistiem.

Alkotox sastāvs

Ja šaubāties, ka zāles spēj atbrīvoties no alkohola atkarības, izpētiet Alkotox pilienu sastāva sastāvdaļu īpašības un pārliecinieties par pretējo:

 • Coprinus ekstrakts. Šī organiskā sastāvdaļa nomāc vēlmi dzert alkoholu. Tā rada etanola nepanesību.
 • Bebru muskusa. Šī viela stimulē reģenerācijas procesus. Tā atjauno etanola ietekmēto orgānu integritāti un darbību.
 • Asinszāles ekstrakts. Šī sastāvdaļa normalizē vielmaiņas procesus smadzenēs. Tā atjauno vielmaiņu un stimulē dopamīna sintēzi.
 • Vitamīni. Alkotox pilienu vitāli svarīgās sastāvdaļas. Tie stiprina imūnsistēmu, piešķir tonusu un uzlabo veselību.

Alkotox lietošanas instrukcija

Vai Jūs šaubāties, ka ar vienu šo zāļu kursu var pārvarēt alkoholismu? Jūs pārliecināsieties par pretējo, ja ievērosiet Alkotox pilienu lietošanas instrukciju:

 1. K pilienus lieto katru dienu kopā ar šķidrumu. Tos var pievienot pārtikas produktiem.
 2. Ārstēšanas ilgums ir 30 dienas.

Alkotox pilieni ir droši pieaugušajiem, un tiem nav nepieciešama recepte. Tomēr saskaņā ar instrukciju to lietošana jāpārtrauc bērniem, grūtniecēm un sievietēm laktācijas periodā, kā arī personām ar individuālu nepanesību pret zāļu sastāvdaļām.

Vai alkohols kontrolē jūsu prātu un nosaka jūsu dzīvi? Jūs varat to mainīt, lietojot Alkotox pilienus. Tie izraisa nepatiku pret alkoholu, atjauno organismu un novērš recidīvu. Pareiza Alkotox pilienu lietošana palīdzēs Jums pārvarēt alkohola atkarību un atgriezties pie normālas sociālās dzīves. Norādījumu neievērošana var izraisīt neefektīvu terapiju.

Kur nopirkt Alkotox alkoholisma ārstēšanai

Alkotox ir iespējams pasūtīt tikai ražotāja tīmekļa vietnē. Tas ļaus Jums iegādāties autentisku un drošu produktu ar pierādītu efektivitāti. Periodiski tīmekļa vietnē tiek piedāvāti akcijas piedāvājumi. Kā bonuss tiek sniegta konsultācija ar līdzekļa ekspertu pa tālruni, kas neuzliek pienākumu iegādāties.

Nopirkt Alkotox aptiekā

Šobrīd Alkotox no alkohola atkarības nevar iegādāties aptiekā. Bet jūs varat pasūtīt produktu tiešsaistē ar piegādi pa pastu vai kurjeru. Apmaksa pēc preces saņemšanas.

Speciālistu atsauksmes

Irina Solovjeva, psihiatre un narkoloģe:

Es gribēju dalīties iespaidos par Alkotox pret alkoholismu. Kā speciāliste bieži sastopos ar pacientiem, kuri cieš no alkohola atkarības un meklē efektīvus ārstēšanas veidus. Kad uzzināju par Alkotox pilieniem, intereses un labu atsauksmju mudināta, nolēmu veikt izpēti. Rezultāti bija iespaidīgi. Zāļu sastāvā ir augu izcelsmes sastāvdaļas, kas palīdz mazināt vēlmi pēc alkohola un uzlabo pacientu vispārējo pašsajūtu.

Maksims Kuzņecovs, terapeits:

Kā terapeits es meklēju jaunus veidus, kā ārstēt alkoholismu saviem pacientiem. Nesen saskāros ar medikamentu Alkotox un nolēmu to izpētīt. Esmu patīkami pārsteigts par rezultātiem, ko tas ir devis. Esmu novērojis, ka pacientiem uzlabojas garastāvoklis, samazinās agresija un palielinās motivācija pārvarēt atkarību. Alkotox pilieni ir drošs un efektīvs līdzeklis, ko droši iesaku savā praksē.

Eugēnija Ševcova, psiholoģe:

Kā psiholoģe es ikdienā saskaros ar alkoholisma problēmu un tās sekām. Alkotox piesaistīja manu uzmanību tā sastāva un solījuma palīdzēt cilvēkiem atbrīvoties no atkarības dēļ. Esmu ieteikusi to vairākiem saviem pacientiem, un rezultāti ir bijuši iespaidīgi. Alkotox pilieni palīdz samazināt vēlmi pēc alkohola, uzlabot psiholoģisko pašsajūtu un atgūt kontroli pār savu dzīvi.

Alkotox klientu atsauksmes

Maxim, 30 gadi:

Mana dzīve gāja uz leju, un man vairs nebija nekādu cerību kļūt atturīgam. Es regulāri lietoju stipro alkoholu un pēc tam remdēju paģiras ar to pašu alkoholu. Mana sieva aizgāja, un es paliku viens. Man nebija pietiekami daudz naudas, lai dotos pie ārstiem. No reklāmas uzzināju par medikamentu Alkotox, kas ārstē alkoholismu un atjauno veselību. Mani iepriecināja atsauksmes, sastāvs ir drošs, un es to varu iegādāties par pieņemamu cenu bez receptes. Es iegādājos un lietoju zāles, pēc tam es nepieskāršos alkoholam. Vienkārši negribu, pat smarža man izraisa sliktu dūšu. Es vairs negribu to lietot. Kursu pabeidzu pirms sešiem mēnešiem, atgriezos normālā dzīvē, jūtos lieliski, un ticu, ka tā turpināsies.

Marina, 40 gadi:

Mans vīrs ir sācis iegrimt alkoholā, nevar iztikt ne dienas bez šņabja. Alkohola ietekmē viņš kļūst agresīvs un nekontrolējams. Es nopietni apsveru iespēju šķirties, taču mums ir bērni un man joprojām ir jūtas pret viņu. Forumā man ieteica iegādāties Alkotox, tas ļoti palīdzēja, pamatojoties uz pozitīvajām atsauksmēm. Es to nopirku un laiku pa laikam devu vīram, pievienojot ēdienam, jo viņš nepiekrita to lietot pats. Efekta nebija, viņš turpināja dzert, un mūsu ģimenes dzīve kļuva par murgu. Esmu ļoti vīlusies, ka paļāvos uz šiem pilieniem. Es atnācu šeit, lai atstātu negatīvu atsauksmi par Alkotox. Neticiet tam, ražotājs vienkārši pelna naudu no citu cilvēku nelaimēm, tā es domāju. Tagad uzmanīgi izlasīju aprakstu un instrukciju, redzu, ka pilieni kursa laikā jālieto katru dienu, citādi efekta nebūs. Tātad man nav taisnība ar savām pretenzijām ražotājam, jo es neievēroju lietošanas noteikumus. Tagad es zinu, kā tos pareizi lietot. Ceru uz labu rezultātu!

Elena, 50 gadi:

Es pati nepamanīju, kā pēc vīra nāves kļuvu atkarīga no alkohola. Katru dienu izdzēru pudeli vīna un zaudēju sevi. Darbā mani līdzjūtīgi atbalstīja, un mani draugi bija pagātnē. Es gribēju visu atgūt, dzīvot kā agrāk. Par Alkotox man pastāstīja pa tālruni. Teica, ka ir vērts pamēģināt, daudziem klientiem bijušas pozitīvas atsauksmes, un tas palīdzējis. Es pasūtīju un sāku to lietot, un mana dzīve sāka uzlaboties. Man ātri vien izdevās atteikties no alkohola, un jau gandrīz gadu neesmu pie tā atgriezies. Mana dzīve rit lieliski, es strādāju, man ir jauna mīlestība, jauni draugi. Liels paldies ražotājam, jo viss varēja būt pavisam citādi.

Sergejs, 55 gadi:

Es arī biju atkarīgs no alkohola, lai mazinātu stresu pēc darba. Nemanot es sāku dot priekšroku alkohola pudelei, nevis profesionālajām aktivitātēm un ģimenei. Es devos pie ārsta, pats saviem spēkiem nespēju tikt galā ar savu atkarību. Viņš izrakstīja man zāles Alkotox. Pēc ārsta teiktā, tie ir augu pilieni, kas efektīvi ārstē alkoholismu, un pēc kursa iziešanas noteikti nebūs vēlmes dzert. Es sāku tos lietot, un jau pirmajā nedēļā es nevarēju dzert alkoholu, tikai doma par to izraisīja sliktu dūšu. Pēc mēneša es pārvarēju savu atkarību, pārskatīju savas prioritātes, pat sāku vingrot. Jau 8 mēnešus dzīvoju veselīgu dzīvi un neplānoju atgriezties pie vecās dzīves.

Pērc tagad Latvijā