Arterial kapsulas hipertensijai

Arterial ir efektīvs dabisks līdzeklis asinsspiediena normalizēšanai un asinsvadu stiprināšanai. Ir pierādīts, ka, pateicoties unikālajam sastāvam, kura pamatā ir kakao flavanoli, Arterial samazina augšējo un apakšējo asinsspiedienu, novērš tā lēcienus, uzlabo asinsriti. Produkts ir drošs, nerada atkarību un blakusparādības. Daudzas pozitīvas atsauksmes apstiprina Arterial augsto efektivitāti.

Arterial kapsulas hipertensijai

Šis absolūti drošais līdzeklis, kura pamatā ir dabīgi komponenti, efektīvi palīdz gan hipertensijas slimniekiem, gan cilvēkiem, kas cieš no periodiski paaugstināta asinsspiediena. Arterial cīnās ar hipertensijas pamatcēloni, atjauno asinsvadu elastību, uzlabo asinsriti, normalizē un stabilizē asinsspiedienu.

Arterial nopirkt Latvijā
Arterial cena

Cik maksā Arterial kapsulas no hipertensijas? Faktisko cenu varat uzzināt, sekojot iepriekš minētajai saitei uz pārdevēja oficiālo tīmekļa vietni.

Arterial priekšrocības

 • Pazemina augšējo un apakšējo asinsspiedienu, atgriež to normālā stāvoklī. Arterial pazemina gan sistolisko (augšējo), gan diastolisko (apakšējo) asinsspiedienu. Vidēji 2 nedēļu laikā pēc lietošanas sistoliskais samazinās par 12 dzīvsudraba staba mm, bet diastoliskais – par 7,8 mm. Tādējādi preparāts normalizē asinsspiedienu neatkarīgi no hipertensijas pakāpes.
 • Novērš spiediena lēcienus. Arterial novērš asinsspiediena krasas svārstības (lēcienus), kas ir tik bīstamas un slikti ietekmē pašsajūtu. Stabilizē rādītājus.
 • Novērš hipertensijas simptomus. Tādas paaugstināta asinsspiediena izpausmes kā galvassāpes, reibonis, sirdsklauves, vājums, svīšana izzūd jau pēc pirmajām Arterial lietošanas dienām.
 • Atjauno asinsvadus un asinsriti. Stimulējot slāpekļa oksīda veidošanos, Arterial paplašina asinsvadus, padara tos elastīgākus, novērš spazmas. Uzlabo orgānu un audu apasiņošanu.
 • Novērš sirdslēkmes un insultu. Pateicoties asinsvadu attīrīšanai, asiņu retināšanai, kapilāru sieniņu stiprināšanai, Arterial samazina trombozes, infarkta, insulta risku. Lieliska profilakse.
 • Palielina imunitāti. Uzlabojot asinsriti un mikrocirkulāciju, imūnsistēmas šūnu piegāde kļūst efektīvāka. Organisms labāk spēj pretoties infekcijām.
 • Novērš hronisku nogurumu. Spiediena normalizēšanās, pastiprināta asins plūsma novērš pastāvīgu noguruma un iedomības sajūtu. Atjauno darbaspējas, spēku un enerģijas pieplūdumu.
 • Paaugstina garastāvokli. Stabils asinsspiediens, labsajūta, pilnvērtīgs miegs novērš depresijas un apātijas simptomus. Cilvēks jūt dzīvesprieka un optimisma uzplūdus.

Sastāvs Arteriāls

Arterial sastāva pamatā ir flavanoli – vielas, ko satur kakao pupiņas. Flavanoli šķidrina asinis, novērš trombocītu salipšanu, stimulē slāpekļa oksīda veidošanos, kas paplašina asinsvadus. Pateicoties šīm īpašībām, kakao flavanoli normalizē asinsspiedienu un atjauno asinsvadu sistēmas darbību.

Sastāvā ietilpst arī:

 1. B grupas vitamīni (B6, B12) – stiprina asinsvadu sieniņas, uzlabo asinsrades procesus.
 2. folijskābe – samazina homocisteīna līmeni, atbild par asinsvadu elastību.

Lietošanas instrukcija

 • Lietojiet pa 1 kapsulai 2 reizes dienā ēšanas laikā.
 • Lietošanas ilgums – 1 mēnesis.
 • Ja nepieciešams, kursu var atkārtot.

Kur iegādāties Arterial

Arterial kapsulas no hipertensijas ir iespējams pasūtīt tikai ražotāja tīmekļa vietnē. Tas ļaus Jums iegādāties oriģinālu un drošu produktu ar pierādītu efektivitāti. Periodiski tīmekļa vietnē ir pieejami akcijas piedāvājumi. Kā bonuss, ja konsultācija ar speciālistu par līdzekļiem pa tālruni un neuzliek par pienākumu iegādāties.

Nopirkt Arterial aptiekā

Pašlaik jūs nevarat iegādāties Arterial aptiekā. Bet jūs varat pasūtīt produktu tiešsaistē ar piegādi uz pasta nodaļu vai kurjeru. Apmaksa pēc preces saņemšanas.

Speciālistu atsauksmes

Konstantīns, kardiologs:

Arterial es iesaku lietot saviem pacientiem, kuri cieš no hipertensijas. Tas ir patiešām efektīvs un drošs produkts. Uzņemšanas laikā tas jūtami samazina spiedienu, novērš tā lēcienus, uzlabo pašsajūtu. Tajā pašā laikā nedod blakusparādības, atšķirībā no daudziem sintētiskajiem antihipertensīvajiem līdzekļiem.

Marija, terapeite:

Arterial lietošana maniem pacientiem ar paaugstinātu asinsspiedienu sniedz labus rezultātus. Tas ir patiešām efektīvs un drošs produkts, ko var lietot ilgstoši, lai uzturētu normālus asinsspiediena rādījumus.

Arterial klientu atsauksmes

Marija, 35 gadi:

Jau daudzus gadus cieš no hipertensijas. Periodiski rodas hipertensijas krīzes ar briesmīgām galvassāpēm, reiboni. Pēc drauga ieteikuma sāka dzert Arteriale. Jau pēc nedēļu ilgas lietošanas jutās daudz labāk – galvassāpes izzuda, pārtrauca reibonis. Mēneša laikā spiediens normalizējās, tagad saglabājas stabils. Ļoti apmierināta ar iedarbību, turpināšu dzert Arterial profilaksei.

Andrejs, 48 gadi:

Ilgus gadus cieta no hipertensijas, spiediens pastāvīgi lēkāja, bija lēkmes. Dzēru tabletes, bet efekts bija nestabils. Kad uzzināju par Arterial, nolēmu pamēģināt. Jau pēc 2 nedēļu lietošanas sajutu ievērojamu uzlabojumu – vairs nesatrauc galvassāpes un reibonis. Mēneša laikā spiediens normalizējās un pārstāja lēkāt. Man šis produkts kļuva par īstu glābiņu.

Olga, 42 gadi:

Pēc 40 gadiem man sākās problēmas ar spiedienu, tas sāka paaugstināties līdz 150/100. Biju ļoti noraizējusies, negribēju uzreiz lietot ķīmiskās tabletes. Draugs man ieteica izmēģināt Arterial. Es par to izlasīju un nolēmu to iegādāties. Es dzēru 3 nedēļas, šajā laikā spiediens normalizējās. Tagad tas ir stabils, ap 120/80. Es ļoti priecājos, ka atradu šo līdzekli.

Ludmila, 59 gadi:

Manā vecumā jau pastāvīgi uztraucas par augstu asinsspiedienu. Es ļoti baidījos no sekām – insulta un infarkta. Kad no paziņas uzzināju par Arterial, uzreiz nolēmu to izmēģināt. Šis produkts man ļoti palīdzēja – izdzēru 1 kursu, un mans asinsspiediens normalizējās, tas saglabājas stabils. Tagad es regulāri dzeru Arterial, lai novērstu sirds un asinsvadu komplikācijas. Iesaku visiem, kam ir asinsspiediena problēmas.

Sergejs, 63 gadi:

Man 63 gadu vecumā ārsti diagnosticēja 3. pakāpes hipertensiju, teica, ka ir steidzami jāsāk ārstēšana, citādi būs komplikācijas. Es negribēju uzreiz lietot sintētiskās tabletes, tāpēc iegādājos Arterial. Mēneša laikā, lietojot 2 kapsulas dienā, mans asinsspiediens normalizējās. tagad šo produktu lietoju pastāvīgi, lai uzturētu asinsvadu veselību un novērstu insultu.

Pērc tagad Latvijā