Candidol kāju sēnītes

Pēdu un nagu sēnīšu infekcijas ir izplatīta problēma, kas var nopietni ietekmēt cilvēka dzīves kvalitāti un veselību. Tomēr, pateicoties Candidol, tagad ir pieejams efektīvs risinājums, lai atbrīvotos no sēnītes reizi par visām reizēm. Unikālais Candidol sastāvs nodrošina visaptverošu ārstēšanas pieeju, iznīcinot sēnītes struktūru, kavējot tās vairošanos un izvadot organiskās atliekas no organisma.

Candidol kāju sēnītes

Produkts ne tikai novērš simptomus, bet arī rada vidi, kurā sēnīte nevar attīstīties un izplatīties, novēršot atkārtotu inficēšanos. Candidol ir efektīvs un drošs risinājums, kas palīdzēs Jums atgūt pēdu un nagu veselību un skaistumu, reizi par visām reizēm atbrīvojoties no nepatīkamā nieze, lobīšanās, plaisām un sliktas smakas.

Candidol nopirkt Latvijā
Candidol cena

Cik maksā Candidol pret pēdu sēnīti? Faktisko cenu varat uzzināt, sekojot augstāk esošajai saitei uz pārdevēja oficiālo tīmekļa vietni.

Candidol priekšrocības

 • Ātra iedarbība. Candidol aktīvās sastāvdaļas uzreiz iekļūst ādā, radot augstu ārstniecisko sastāvdaļu koncentrāciju visos tās slāņos. Tās iedarbība sākas jau pēc otrās lietošanas reizes.
 • Visaptverošs risinājums. Candidol ne tikai novērš sēnīšu infekcijas simptomus, bet arī rada vidi, kurā sēnītes nevar attīstīties un izplatīties, nodrošinot ilgtermiņa problēmas risinājumu.
 • Atjauno nagu veselību. Pateicoties īpašajam sastāvam, Candidol palīdz atjaunot Jūsu nagu veselību, atjaunojot to dabisko krāsu un struktūru.
 • Nepatīkama aromāta novēršana. Līdzeklis efektīvi cīnās ar nepatīkamu aromātu, ko izraisa sēnīšu infekcija.
 • Plaisu un brūču dzīšana. Candidol aktīvās sastāvdaļas palīdz dziedēt sēnīšu izraisītas plaisas, brūces un rētas.

Candidol sastāvs

 1. Terpīns. Ļoti efektīva pretsēnīšu viela, kas aptur sēnītes vairošanos, nomāc tās darbību, izvada sporas no organisma un novērš atkārtotu inficēšanos.
 2. Tējas koka eļļa. Piemīt fungicīda iedarbība, pateicoties tajā esošajiem terpēniem, kas iznīcina sēnītes struktūru un nomāc visu šo slimību izraisošo organismu dzīves procesus.
 3. Oleandra saknes ekstrakts. Aktivizē vietējo imunitāti, palielina spēju pretoties patogēniem. Ne tikai iznīcina sēnītes, bet arī atjauno struktūru, paātrina augšanu, stiprina roku un kāju nagus.
 4. Sērs. Novērš iekaisuma procesus, nodrošina mīksto audu barošanu, veicinot to reģenerāciju. Mazina niezi un sāpes, stimulē asinsriti.
 5. Koloīdais sudrabs. Palīdz organismam cīnīties ar infekciju tikpat labi kā antibiotikas, bet bez blakusparādībām. Sudraba molekulas bloķē kaitīgo baktēriju, vīrusu un sēnīšu vairošanos, nomāc to dzīvības procesus.
 6. Kadiķu eļļa. Piemīt spēcīga pretsēnīšu iedarbība un palīdz pat noturīgu sēnīšu bojājumu gadījumos. Efektīva pat gadījumos, kad sēnītes ir rezistentas pret pretsēnīšu līdzekļiem.

Lietošanas instrukcija

 • Nelielu līdzekļa daudzumu uzklāt uz skartās ādas un nagiem, rūpīgi ieziežot.
 • Labāko rezultātu sasniegšanai ieteicams lietot Candidol divas reizes dienā – no rīta un vakarā.
 • Turpiniet lietot, līdz sēnīšu infekcijas simptomi pilnībā izzūd.

Kur iegādāties Candidol

Candidol var iegādāties tikai ražotāja tīmekļa vietnē. Tas ļaus Jums iegādāties oriģinālu un drošu produktu ar pierādītu efektivitāti. Periodiski tīmekļa vietnē ir pieejami akcijas piedāvājumi. Kā bonuss, ja konsultācija ar speciālistu par līdzekļiem pa tālruni un neuzliek par pienākumu iegādāties.

Nopirkt Candidol aptiekā

Šobrīd Candidol aptiekā iegādāties nevarat. Bet jūs varat pasūtīt produktu tiešsaistē ar piegādi uz pasta nodaļu vai kurjeru. Apmaksa pēc preces saņemšanas.

Speciālistu atsauksmes

Pēteris, dermatologs:

Es iesaku Candidol nagu un pēdu sēnīšu infekciju ārstēšanai. Šis līdzeklis ātri un efektīvi atbrīvo no mikozes pat vissmagākajos gadījumos. Tas ne tikai novērš simptomus, bet arī rada vidi, kurā sēnīte nevar attīstīties un izplatīties. Ja Jums vai Jūsu ģimenes loceklim ir diagnosticēta sēnīte, ļoti iesaku nekavējoties sākt ārstēšanos ar Candidol.

Elena, dermatoloģe:

Es bieži sastopos ar pacientiem, kas cieš no pēdu un nagu sēnīšu infekcijām. Šī problēma ir patiešām ļoti izplatīta un rada daudz neērtību. Tomēr, pateicoties līdzeklim Candidol, mums ir efektīvs risinājums. Tā unikālais sastāvs ļauj ne tikai ātri atbrīvoties no simptomiem, bet arī izveidot aizsargbarjeru, kas novērš atkārtotu inficēšanos. Es iesaku Candidol ikvienam, kurš ir saskāries ar šo problēmu.

Candidol klientu atsauksmes

Andrejs, 38 gadi:

Ilgu laiku cieta no pirkstu nagu sēnītes. Nekas nepalīdzēja, un es jau sāku samierināties ar šo problēmu. Bet kādu dienu man ieteica izmēģināt Candidol. Pēc dažām lietošanas nedēļām pamanīju pirmos rezultātus – pazuda nieze un nepatīkamā smaka. Turpinot lietot, es pilnībā atbrīvojos no sēnītes, un mani nagi sāka atveseļoties. Tagad es iesaku Candidol ikvienam, kurš cīnās ar šo kaiti.

Jekaterina, 27 gadi:

Es strādāju sporta zālē, un pēdu sēnīte man ir kļuvusi par pastāvīgu problēmu. Āda starp maniem pirkstiem vienmēr bija mitra un lobījās. Es izmēģināju dažādus līdzekļus, bet nekas nepalīdzēja. Tad man ieteica Candidol. Pēc pirmās lietošanas nedēļas nieze un lobīšanās ievērojami samazinājās, un pēc mēneša tā bija pilnībā izzudusi. Tagad es vienmēr ņemu Candidol līdzi uz sporta zāli profilaksei.

Olga, 42 gadi:

Mans vīrs ilgu laiku cieta no roku nagu sēnītes. Tie kļuva biezi, dzelteni un nepatīkami smirdēja. Mēs izmēģinājām daudzus līdzekļus, bet nekas nepalīdzēja. Tad no drauga uzzināju par Candidol. Pēc regulāras lietošanas dažus mēnešus vecie nagi sāka nokrist, un jaunie nagi izauga veselīgi un stipri. Mēs esam ļoti pateicīgi šim līdzeklim, ka mums izdevās atbrīvoties no tik nepatīkamas problēmas.

Pērc tagad Latvijā