E-energy enerģijas taupītājs

Augsti elektrības rēķini? Vēlaties ietaupīt naudu, bet nezināt kā? Iepazīstinām ar revolucionāro E-Energy Electricity Saver!

E-energy enerģijas taupītājs

Šis inovatīvais risinājums palīdzēs jums ievērojami samazināt izmaksas par elektroenerģiju, nemainot savus patēriņa paradumus.

E-Energy iegādāties Latvijā
E-Energy cena

Cik maksā E-Energy Electricity Saver? Pašreizējo cenu varat uzzināt, noklikšķinot uz iepriekš minētās saites uz pārdevēja oficiālo tīmekļa vietni.

Kā E-Energy ietaupa enerģiju

E-Energy Electricity Saver darbojas pēc enerģijas uzkrāšanas un pārdales principa elektrotīklā. Ierīce uzkrāj reaktīvo enerģiju, kas parasti netiek izmantota, un pārvērš to aktīvajā enerģijā, kas darbina mājsaimniecības ierīces.

Tas ļauj ievērojami samazināt no elektrotīkla patērētās enerģijas daudzumu, nezaudējot ierīču jaudu. Rezultātā skaitītājs uzrāda mazāku patēriņu, un jūs ietaupāt naudu uz rēķina par elektroenerģiju.

E-Energy Electricity Saver priekšrocības

  1. Viegla lietošana. Viegli pieslēdzams standarta kontaktligzdā, nav nepieciešama īpaša uzstādīšana. Darbojas, tiklīdz to ieslēdzat.
  2. Elektrības taupītājs. Samazina elektroenerģijas patēriņu par 30-50 %. Ietaupa simtiem vai tūkstošiem gadā no elektrības rēķina. Atmaksā savas izmaksas tikai 1-2 mēnešu lietošanas laikā.
  3. Pagarina ierīču kalpošanas laiku. Stabilizē elektrotīkla spriegumu. Samazina elektrisko ierīču slodzi
  4. Videi draudzīgs. Samazina kopējo elektroenerģijas patēriņu. Samazina mājsaimniecības oglekļa dioksīda emisiju. Palīdz saudzēt vidi.
  5. Drošība. Izgatavots no ugunsdrošas plastmasas. Neizstaro kaitīgu starojumu.

Tādējādi E-Energy Electricity Saver ir vērtīgs ieguldījums, kas ātri atmaksāsies un sniegs daudz citu priekšrocību.

Dažādu ierīču efektivitāte

  • Veļas mašīna – 50% ietaupījums;
  • Gaisa kondicionieris, dators – 45%;
  • ledusskapis – 40%;
  • tējkanna, tosteris – 35%;
  • Elektriskā plīts – 30%.

Kur iegādāties E-Energy

E-Energy Electricity Saver var iegādāties tikai ražotāja tīmekļa vietnē. Tas ļaus jums iegādāties oriģinālu un drošu produktu ar pierādītu efektivitāti. Periodiski tīmekļa vietnē ir pieejami akcijas piedāvājumi. Kā bonuss, ja konsultācija ar ekspertu par tiesiskās aizsardzības līdzekli pa tālruni un neuzliek jums pienākumu iegādāties.

E-Energy klientu atsauksmes

Vasilijs:

Man ir liela māja un daudz elektroierīču – ledusskapis, veļas mašīna, elektriskā tējkanna utt. Iepriekš elektrības rēķini bija vienkārši milzīgi, bija bail skatīties. Bet, kopš uzstādīju E-Energy, mani rēķini ir samazinājušies uz pusi! Esmu ļoti priecīga, beidzot man vairs nav jāuztraucas par milzīgiem rēķiniem. Paldies izstrādātājiem par šo ierīci!

Olga:

Es dzīvoju nelielā dzīvoklī. Man ir tikai ledusskapis, veļas mašīna un televizors. Bet arī tie maksā daudz naudas. Kad man ieteica enerģijas taupītāju, sākumā biju skeptiska, bet nolēmu to izmēģināt. Un jūs neticēsiet – ietaupījums bija ļoti jūtams! Mans elektrības rēķins samazinājās par aptuveni 30 %. Paldies šai ierīcei par ģimenes budžeta taupīšanu.

Sergejs:

Es ierīci izmantoju jau 3 mēnešus. Dzīvoju dzīvoklī kopā ar sievu un diviem bērniem, mums ir daudz sadzīves tehnikas. Šī ierīce ir dievs dāvana mūsu ģimenei. Elektrības rēķini ir manāmi samazinājušies, esmu ļoti apmierināts ar ietaupījumu.

Pērc tagad Latvijā