Gigant dzimumlocekļa paplašināšanās želeja

Gigant dzimumlocekļa paplašināšanās gelam ir dabisks sastāvs, tas ir drošs lietošanai, tam nav kontrindikāciju un vecuma ierobežojumu. Gandrīz katrs vīrietis var lietot krēmu tik ilgi, kamēr viņš ir apmierināts ar sava dzimumlocekļa izmēru.

Gigant dzimumlocekļa paplašināšanās želeja

Liels falouss sniedz lielas seksuālās iespējas, krēms palīdz šajā jautājumā un pasargā no seksuāli transmisīvām infekcijām, palīdz pārvarēt dažādus seksuālus traucējumus.

Tas ir ļoti svarīgs aspekts, jo vīriešu vājums bieži vien ir saistīts ar neveiksmes sajūtu seksā. Un, ja dzimumorgāns ir 20 cm vai lielāks, šādas sajūtas nerodas.

Gigant pirkt Latvijā
Gigant cena

Cik maksā Gigant dzimumlocekļa palielināšanas gēls? Pašreizējo cenu varat uzzināt, noklikšķinot uz iepriekš minētās saites uz pārdevēja oficiālo tīmekļa vietni.

Gigant priekšrocības

Vīriešu izvēle par labu dzimumlocekļa palielināšanas gelam ir panākumu atslēga seksuālajās attiecībās līdz sirmam vecumam. Gigant priekšrocības ir tādas, ka krēms ikvienam dod iespēju mīlēties tik daudz, cik vēlaties, un tā, kā vēlaties, lai iegūtu traku orgasmu.

 • Gigant palielina libido, jo, palielinoties dzimumorgāna izmēram, cilvēks jūtas bagāts seksā, spējīgs sniegt maksimālu baudu sievietēm. Tas ir psiholoģiskais pamats pastiprinātai seksuālajai aktivitātei.
 • Palielinās orgasma ilgums un stiprums. krēma Gigant lietošana veicina nervu baudas centru aktivizēšanos, paaugstinot temperatūru (gela kontakts ar ādu) un kontaktu ar skābekli.
 • Ejakulācijas kontrole. gigant palielina dzimumakta ilgumu, palielinot izturību gultā, ko ietekmē dabīgie adaptogēni gela sastāvā.
 • Stonēta erekcija. gigant paplašina dzimumlocekli un pastiprina erekciju, ko nodrošina spēcīga asins plūsma, kas piepilda ar krēmu paplašinātās dzimumlocekļa orgāna dobuma struktūras.
 • Pieejama cena. pasūtot Gigant ražotāja oficiālajā tīmekļa vietnē, ikviens varēs iegādāties dzimumlocekļa palielināšanas želeju ar atlaidi, palielināt dzimumlocekli bez dārgas operācijas, sūkņu un citu ierīču izmantošanas.

Kāda ir Gigant gela atšķirība no citiem dzimumlocekļa palielināšanas produktiem? Tas nodrošina dabisku augšanu, uzlabo intīmās dzīves kvalitāti visos virzienos, padara regulārus dzimumaktu, kas veicina veselības uzturēšanu.

No medicīniskā viedokļa Gigant krēma darbība ir dzimumlocekļa dobuma ķermeņa apvalku paplašināšanās no saskares ar krēmu, asinsrites aktivizēšana iegurņa orgānos, starpšūnu telpas piepildīšana ar limfu.

Tas nozīmē, ka, uzklājot želeju, tiek radīti apstākļi tūlītējai dzimumlocekļa palielināšanai un dzimumlocekļa palielināšanas kursa programmas rezultātā šis process kļūst pastāvīgs. Dzimumloceklis būs liels, sekss būs ilgs, erekcija spēcīga, potence maksimāla, orgasmi fantastiski.

Gigant sastāvs

Paplašināšanās gela formula ir unikāla ar savu darbības mehānismu. Gigant sastāvā ietilpst saldēti augu ekstrakti, kas, izdaloties no iepakojuma, sāk iedarboties ar ķermeņa temperatūru plus gaisa skābekli. Šī laboratoriskā reakcija notiek jūsu acu priekšā ar fenomenāliem rezultātiem, dzimumorgāns sāk augt, un šis process ir pilnīgi dabisks, pateicoties dabiskajiem afrodiziakiem.

 • Stimulējošie koncentrāti – bioaktīvas vielas ar androgēnu iedarbību, kas palielina libido, atjauno potenci, liek barjeru PPP slimībām.
 • Ārstniecības augu ekstrakti – atbalsta uroģenitālās sistēmas veselību kopumā, vīriešu spēku, palielina vēlmi, sajūtas seksa laikā.
 • Uzbudinoši organiskie līdzekļi – briežu raga, muskusa ekstrakti, kas nodrošina paaugstinātu seksuālo aktivitāti, stimulē kaisli, veselīgu vīriešu agresiju.
 • Afrodiziaki – Gigant sastāvā esošie komponenti aktivizē seksuālo potenciālu, atbild par izturību gultā, palīdz pārvarēt seksuālos traucējumus, palielina testosterona ražošanu.

Lietošanas instrukcija Gigant

Gigant želeja vienmēr darbojas droši, sniedz tūlītējus dzimumlocekļa palielināšanas rezultātus. Lietošana ar kursiem veicina to, ka pievienotie centimetri kļūst par dabisko izmēru gadiem ilgi. Lai tas tā būtu, krēms jālieto atbilstoši Gigant lietošanas instrukcijai.

 1. Uzklājiet krēmu katru dienu plānā kārtiņā pa visu dzimumlocekļa virsmu. viegli iemasējiet sastāvu un masējiet dzimumlocekli.
 2. Turpiniet stimulēt dzimumlocekļa augšanu 4 nedēļas.Centieties neizlaist procedūras.

Gigant želejas uzklāšana pirms dzimumakta ir vispareizākā līdzekļa lietošana. Tas lieliski pilda lubrikanta un erogēno zonu aktivizētāja lomu.

Lietošanas instrukcijā Gigant želeja ir ieteicama jebkura vecuma vīriešiem. Tas nozīmē, ka dzimumorgānus var paplašināt un 18 gadu vecumā, un pēc 65 gadu vecuma. Paralēli izmēra palielināšanai krēms veicina urīnceļu sistēmas veselību. Vīriešiem, kuriem ir prostatīts, želeja jālieto, lai novērstu slimības negatīvo ietekmi uz erekcijas funkciju.

Kur nopirkt Gigant dzimumlocekļa palielināšanai

Gigant ir pieejams tikai ražotāja tīmekļa vietnē. Tas ļaus jums iegādāties oriģinālu un drošu produktu ar pierādītu efektivitāti. Periodiski tīmekļa vietnē tiek piedāvāti akcijas piedāvājumi. Kā bonuss, ja konsultācija ar speciālistu par līdzekļiem pa tālruni un neuzliek jums pienākumu iegādāties.

Nopirkt Gigant aptiekā

Pašlaik jūs nevarat iegādāties Gigant dzimumlocekļa palielināšanas želeju aptiekā. Bet jūs varat pasūtīt produktu tiešsaistē ar piegādi uz pasta nodaļu vai kurjeru. Maksājums pēc preces saņemšanas.

Pircēju atsauksmes Gigant

Nikolajs, 56 gadi:

Es vienmēr esmu vēlējies, lai man būtu liels falss, bet sapnis ir piepildījies tikai tagad, pateicoties gigant gela lietošanai, par kuru es dzirdēju daudz labvēlīgu atsauksmju. Vīrieši lepojas ar savu cieņu, izliek fotogrāfijas. Tagad arī es esmu šī krēma cienītājs, jo mans rezultāts mēneša laikā ir plus 4 cm. Bet galvenais, ko tas tur, dzimumloceklis nesarūk un nesamazinās. Un seksā ar sievu mēs piedzīvojam otro medusmēnesi.

Oļegs, 33 gadi:

Mans sapnis par tādu dzimumlocekli kā pornoaktieriem man nedod miera. Izmēģināju dažādus līdzekļus, tostarp gigantu ar daudzām uzslavām. Bet iegūt dzimumlocekli, kas lielāks par 18 cm, man neizdevās. Pieaugums bija 3 cm, un tur viss apstājās. Es mēģināju atkārtot kursu – tas nepalīdz. Tiesa, papildinājums nekur nav aizgājis, bet papildu plusa nav. Tas ir, plus 7 cm – tas nav visiem, viss ir atkarīgs no sākotnējiem dabas datiem.

Igors, 24 gadi:

Mans dzimumloceklis nav pieaudzis līdz tādam izmēram, lai tas nebūtu ganāmpulks. Bet es atrisināju problēmu, uzzinājis labas atsauksmes par gigant gelu no seksologa ārsta. Viņš to ieteica tieši tāpēc, ka zāles ir 100% drošas un diezgan efektīvas. Divu mēnešu laikā mans dzimumloceklis 13 cm vietā izauga par 5 cm. Ārsts saka, ka potenciāls vēl ir, jo esmu jauns, ir iespējams turpināt dzimumlocekļa palielināšanu. Pašlaik es esmu paņēmis pauzi, bet pēc divām nedēļām sāku trešo kursu. Es vēlos, lai mans dzimumloceklis būtu vismaz 20 cm.

Maxim, 30 gadi:

Es parūpējos par sava vīrišķuma izmēru ar gigant krēma palīdzību, par to man pastāstīja draugs, izsakot sajūsminātas atsauksmes par dzimumlocekļa augšanas stimulatoru. Nedēļas laikā man bija 2 cm pieaugums, es vienkārši lidoju no laimes, un mēneša laikā stumbrs kļuva 23 cm garš, arī apjoms man der. Un par sievietēm un runāt nav jāsaka, tagad man ir milzīga partneru izvēle, par ko esmu ļoti priecīgs.

Eduards, 64 gadi:

Es, kad internetā izlasīju atsauksmes par gigantgēlu, domāju, ka tā ir reklāma un šķiršanās. Bet, kad es to izmēģināju, mainīju savas domas. Neskatoties uz manu vecumu, krēms nostrādāja jau pirmajā reizē. Uzbudinājums bija spēcīgs un dzimumloceklis it kā jaunāks un iztaisnots. Palielinājums bija neliels, bet es jau jutu, ka manā rokā ir cits izmērs. Tā bija laba sajūta. Un manas sievas sajūtas – vienkārši nevaru izteikt. Tagad es to lietoju regulāri.

Pērc tagad Latvijā