Hyperon Active hipertensijas kapsulas

Hipertensija ir viena no visizplatītākajām slimībām, ar ko ik gadu saskaras miljoniem cilvēku visā pasaulē. Šī slimība ir īpaši bīstama vasaras karstumā, kad karstums un augstā gaisa temperatūra rada papildu slodzi organismam. Šajā laikā daudzkārt palielinās komplikāciju, piemēram, sirdslēkmju un insulta, risks.

Hyperon Active hipertensijas kapsulas

Lai pasargātu sevi no hipertensijas kaitīgās ietekmes siltajā gadalaikā, ir laikus jāveic pasākumi un jāizmanto īpaši līdzekļi asinsspiediena normalizēšanai. Viens no šādiem efektīviem un drošiem līdzekļiem ir Hyperon Active – dabīgs komplekss, kas izveidots pēc unikālas formulas hipertensijas slimnieku veselības uzturēšanai karstajā sezonā. Tas apvieno vērtīgus ārstniecības augus un vitamīnus, kas kompleksi labvēlīgi iedarbojas uz organismu un palīdz tikt galā ar paaugstinātu asinsspiedienu bez kaitīgām blakusparādībām.

Hyperon Active nopirkt Latvijā
Hyperon Active cena

Cik maksā Hyperon Active kapsulas pret hipertensiju? Faktisko cenu varat uzzināt, sekojot iepriekš minētajai saitei uz pārdevēja oficiālo tīmekļa vietni.

Hyperon Active priekšrocības

 • Efektīvi normalizē asinsspiedienu. Līdzekļa sastāvdaļas iedarbojas kompleksi, paplašinot asinsvadus un uzlabojot asinsriti, kas palīdz stabilizēt asinsspiedienu normas robežās.
 • Uzlabo asins plūsmu uz smadzenēm. Pateicoties šai īpašībai, ievērojami samazinās insulta risks, uzlabojas atmiņa un koncentrēšanās spējas.
 • Mazina galvassāpes un reiboni. Novērš nepatīkamus simptomus, kas saistīti ar augstu asinsspiedienu.
 • Nomierina nervu sistēmu. Palīdz cīnīties pret stresu un trauksmi, kas bieži izraisa spiediena kāpumu.
 • Neizraisa blakusparādības. Sastāvā ir tikai dabīgas sastāvdaļas, kas ir drošas veselībai.

Hyperon Active sastāvs

 1. Ārstniecības melisa. Nomierina nervu sistēmu, normalizē sirds un asinsvadu sistēmu, palēnina elpošanu.
 2. Vilkābele. Pazemina asinsspiedienu, mazina nogurumu un uzbudinājumu, samazina aritmiju biežumu.
 3. B6 vitamīns. Regulē asinsspiedienu, uzlabo smadzeņu apasiņošanu, paplašina asinsvadus.
 4. Ķiploki. Stiprina asinsvadu sieniņas, samazina trombozes un augsta asinsspiediena risku.

Lietošanas instrukcija

 • Lietojiet 1 kapsulu 2 reizes dienā ēšanas laikā.
 • Atkārtojiet katru dienu visa kursa laikā, ko ieteicams iziet 2-3 mēnešu laikā.
 • Lai panāktu maksimālu iedarbību, ierobežojiet saules iedarbību, papildus lietojiet sirds un asinsvadu sistēmas vitamīnu kursu un izvairieties no trekniem ēdieniem un alkohola.

Kur iegādāties Hyperon Active

Hyperon Active var iegādāties tikai ražotāja tīmekļa vietnē. Tas ļaus Jums iegādāties oriģinālu un drošu produktu ar pierādītu efektivitāti. Periodiski tīmekļa vietnē ir pieejami akcijas piedāvājumi. Kā bonuss, ja konsultācija ar speciālistu par līdzekļiem pa tālruni un neuzliek jums pienākumu iegādāties.

Pirkt Hyperon Active aptiekā

Šobrīd Hyperon Active aptiekā iegādāties nevar. Bet jūs varat pasūtīt produktu tiešsaistē ar piegādi uz pasta nodaļu vai kurjeru. Apmaksa pēc preces saņemšanas.

Speciālistu atsauksmes

Svetlana, terapeite:

Hyperon Active ir brīnišķīgs dabisks līdzeklis, ko es bieži iesaku saviem pacientiem ar hipertensiju lietošanai karstā vasaras periodā. Tā sastāvs ir pārdomāti izstrādāts tā, lai mazinātu sirds un asinsvadu slodzi augstās temperatūrās. Papildus asinsspiediena normalizēšanai preparāts nomierina nervu sistēmu, uzlabo smadzeņu apasiņošanu un tonizējoši iedarbojas uz organismu. Pareizi lietojot, nodrošina stabilu hipotensīvu iedarbību bez nopietnām blakusparādībām.

Dmitrijs, kardiologs:

Hipertensijas slimniekiem vasara ir visbīstamākais periods, kurā pastāv augsts komplikāciju risks, līdz pat sirdslēkmēm un insultiem. Hyperon Active viņiem būs īsts palīgs cīņā ar paaugstinātu asinsspiedienu. Produkts ir īpaši izstrādāts lietošanai siltajā sezonā, kad sirds un asinsvadu sistēma piedzīvo maksimālu slodzi. Pateicoties tā dabiskajam sastāvam, produkts maigi, bet efektīvi samazina asinsspiedienu, vienlaikus neradot kaitīgu ietekmi uz organismu. Es iesaku Hyperon Active saviem pacientiem kā drošu un efektīvu alternatīvu agresīviem medikamentiem.

Klientu atsauksmes par Hyperon Active

Elena, 42 gadi:

Katra vasara man kļuva par īstu pārbaudījumu hipertensijas dēļ. Vērts tikai sākt karstumu, jo spiediens uzreiz uzlēca, parādījās galvassāpes, troksnis ausīs. Man nācās palikt mājās vēsumā, cenšoties nepārpūlēties. Šogad nolēmu izmēģināt Hyperon Active, daudzi slavēja. Pēc nedēļas sajutu ievērojamu atvieglojumu – asinsspiediens nostabilizējās, reiboņi pazuda. Es varēju normāli doties ārā, staigāt un darīt ierastās lietas, nebaidoties par savu stāvokli. Ļoti apmierināta ar šī līdzekļa iedarbību.

Igors, 57 gadi:

Man ir hipertensija jau daudzus gadus, esmu izmēģinājis virkni dažādu medikamentu. Bet karstumā joprojām bija saspringts – spiediens uzlēca līdz kritiskiem skaitļiem, sākās elpas trūkums, parādījās vājums. Šogad pēc drauga hipertensijas speciālista ieteikuma nolēmu pasūtīt Hyperon Active. Līdzekļi patika – normalizējās mans asinsspiediens, pazuda elpas trūkuma sajūta. Kļuvu daudz labāk panes karstās dienas. Es turpināšu kursu un turpmāk.

Marija, 65 gadi:

Man ir 65 gadi, hipertensija mani nomāc jau daudzus gadus. Vasarā vienmēr centos neiziet no mājas, baidoties no straujiem spiediena kāpumiem. Šogad mana mazmeita man ieteica izmēģināt Hyperon Active. Atklāti sakot, es negaidīju šādu iedarbību. Sākot to lietot, es sajutu spēku pieplūdumu, galvassāpes pazuda. Es varēju normāli staigāt pa ielu, spiediens saglabājās stabils. Pārsteidzoši, kā tik vienkāršs dabisks līdzeklis var tik ļoti palīdzēt.

Andrejs, 48 gadi:

Ar hipertensiju sirgstu apmēram 10 gadus. Vasara man vienmēr ir bijusi mokas – pastāvīgi paaugstināts spiediens, reibonis. Biežo saslimšanu dēļ man pat nācās pamest darbu. Šogad nolēmu izmēģināt Hyperon Active, daudzas atsauksmes bija labas. Produkts patiešām palīdz. Asinsspiediens normalizējās, vairs nav reiboņu un vājuma lēkmju. Tagad es varu normāli kustēties un darīt lietas, nebaidoties par savu stāvokli. Ieteicams.

Natālija, 54 gadi:

Esmu hipertensija ar ilgu vēsturi, pieredzējusi daudzu medikamentu iedarbību. Diemžēl lielākajai daļai no tām bija blakusparādības – slikta dūša, vājums, miegainība. Šogad beidzot nolēmu izmēģināt maigāku versiju – Hyperon Active. Šis medikaments man ir vienkārši Dieva dāvana. Normalizēja manu asinsspiedienu, bet tas neizraisīja nekādas negatīvas sekas. Es jūtos možs un enerģisks. Karstumā vairs nav galvassāpju un reibonis. Es esmu pilnīgi apmierināts.

Pērc tagad Latvijā