Inspilar diabēta kapsulas

2. tipa diabēts ir ļoti izplatīta slimība mūsdienu pasaulē. Taču, pat ja jums ir diabēts, varat dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, ja ievērojat ārsta ieteikumus un izvēlaties pareizu ārstēšanu. Inspilar produkts ir viens no efektīviem dabiskajiem līdzekļiem, kas palīdzēs kontrolēt cukura līmeni asinīs un atbrīvoties no diabēta sekām. Lietojot kopā ar galveno terapiju, tas samazinās zāļu devu un panāks ilgstošu terapeitisko efektu.

Inspilar diabēta kapsulas

Inspilar ir dabīgs produkts, kura pamatā ir garšaugi un sēnes, kas palīdz efektīvi kontrolēt cukura līmeni asinīs diabēta gadījumā. Inspilar unikālā formula ietekmē 2. tipa diabēta attīstības pamatmehānismus, palīdzot normalizēt vielmaiņu un aizkuņģa dziedzera darbību.

Inspilar satur vērtīgas bioaktīvas vielas, kas iegūtas no sēnēm, garšaugiem un garšvielām. Tām piemīt spēcīga insulīnam līdzīga un cukura līmeni samazinoša iedarbība, paaugstina šūnu jutību pret insulīnu. Vienlaikus produkts ir pilnīgi drošs, tam nav kontrindikāciju un blakusparādību.

Inspilar nopirkt Latvijā
Inspilar cena

Cik maksā Inspilar kapsulas diabēta ārstēšanai? Faktisko cenu varat uzzināt, sekojot augstāk esošajai saitei uz oficiālo pārdevēja tīmekļa vietni.

Inspilar lietošanas priekšrocības

  • Cukura līmeņa samazināšanās asinīs. Inspilar aktīvās sastāvdaļas palielina šūnu jutību pret insulīnu, atvieglojot glikozes iekļūšanu šūnās un tās izmantošanu. Tās arī stimulē aizkuņģa dziedzeri ražot savu insulīnu. Pateicoties tam, pakāpeniski samazinās cukura līmenis asinīs.
  • Uzlabota aizkuņģa dziedzera darbība. Inspilar sastāvdaļas aizsargā aizkuņģa dziedzera šūnas no bojājumiem, stimulē to reģenerāciju un atjauno spēju ražot insulīnu vajadzīgajā daudzumā. Tas ir galvenais mehānisms 2. tipa diabēta gadījumā.
  • Atjauno vielmaiņu. Inspilar normalizē ogļhidrātu, tauku un olbaltumvielu vielmaiņu, regulējot hormonālo fonu. Tas veicina svara samazināšanos un turpmāku diabēta profilaksi.

Inspilar sastāvs

Inspilar pamatā ir augi ar pierādītu efektivitāti diabēta gadījumā:

  1. Glikomannāns pazemina glikozes līmeni asinīs, stimulē insulīna ražošanu.
  2. Kanēlis palielina šūnu jutību pret insulīnu.
  3. Sēnes satur beta-glikānus, vielas ar insulīnam līdzīgu iedarbību, kas pazemina cukura līmeni.
  4. Zaļās tējas lapu ekstrakts normalizē cukura līmeni asinīs un tam ir spēcīga antioksidanta iedarbība.
  5. Hroms aktivizē insulīna receptorus, regulē ogļhidrātu vielmaiņu.

Turklāt sastāvā ir B grupas vitamīni, cinks, bārbeļu mizas ekstrakts. Visas sastāvdaļas papildina un pastiprina viena otras darbību, nodrošinot visaptverošu iedarbību uz organismu.

Lietošanas instrukcija

Inspilar jālieto 1-2 kapsulas dienā ēšanas laikā, uzdzerot ūdeni. Lai panāktu ilgstošu iedarbību, ieteicams lietot 1 līdz 3 mēnešu kursu.
Preparātu var lietot kā papildu līdzekli uz diabēta pamatterapijas fona, lai uzlabotu tās efektivitāti un samazinātu hipoglikemizējošo zāļu devas.

Kur iegādāties Inspilar

Inspilar kapsulas diabēta ārstēšanai ir iespējams pasūtīt tikai ražotāja tīmekļa vietnē. Tas ļaus Jums iegādāties oriģinālu un drošu produktu ar pierādītu efektivitāti. Periodiski tīmekļa vietnē ir pieejami akcijas piedāvājumi. Kā bonuss, sniegta konsultācija ar speciālistu par līdzekļiem pa tālruni un neuzliek par pienākumu iegādāties.

Pirkt Inspilar aptiekā

Pašlaik Inspilar aptiekā iegādāties nevarat. Bet jūs varat pasūtīt produktu tiešsaistē ar piegādi uz pasta nodaļu vai kurjeru. Apmaksa pēc preces saņemšanas.

Speciālistu atsauksmes

Nelly, endokrinoloģe:

Pacienti man bieži jautā par augu izcelsmes līdzekļiem diabēta ārstēšanai. Inspilar – viens no nedaudzajiem līdzekļiem, ko aktīvi iesaku saviem pacientiem ar 2. tipa diabētu kā palīglīdzekli. Tā sastāvā ir augi ar pierādītu efektivitāti, kas var pazemināt cukura līmeni asinīs. Vienlaikus produktam ir minimālas kontrindikācijas un labs drošības profils. Pat ilgstoši lietojot 3-6 mēnešus, nav novērota nekāda nevēlama ietekme.

Vladislavs, uztura speciālists:

Inspilar var būt lielisks palīgs cīņā pret 2. tipa diabētu un lieko svaru. Tas neaizstās galvenos hipoglikemizējošos medikamentus, bet var pastiprināt to darbību, izmantojot dažādus mehānismus. Jo īpaši tas normalizē ogļhidrātu, tauku un kopējās enerģijas vielmaiņu. Tas ir ārkārtīgi svarīgi, lai samazinātu ķermeņa svaru un novērstu turpmāku slimības progresēšanu.

Pircēju atsauksmes par Inspilar

Viktors, 59 gadi:

Ar cukura diabētu es sirgstu jau apmēram 6 gadus. Dzerot tabletes – cukurs tad samazinās, tad atkal uzlēca uz augšu. Ārsti man ieteica izmēģināt Inspilar kapsulas kā papildinājumu galvenajai ārstēšanai. Pēc 3 mēnešu to lietošanas pamanīju ievērojamu uzlabojumu – cukurs pārstāja lēcieni, kļuva stabilāks, man izdevās samazināt tablešu devu. Un man ievērojami uzlabojās pašsajūta – pazuda nespēks, jūtos mazāk nogurusi. Es turpināšu lietot Inspilar!

Marija, 48 gadi:

Pirmo reizi paaugstināts cukura līmenis man tika diagnosticēts veselības pārbaudes laikā. Ārsts izrakstīja Inspilar kapsulas kā sākumterapiju uz 3 mēnešiem līdz atkārtotai izmeklēšanai. Šajā laikā es pamanīju, ka mana apetīte normalizējās, man sāka mazāk gribēties saldumus. Es zaudēju 6 kg liekā svara. Pēc kursa analīzes parādīja, ka cukura līmenis normalizējās! Esmu ļoti priecīga par šo rezultātu, ka man izdevās izvairīties no spēcīgu tablešu lietošanas. Es turpināšu periodiski lietot Inspilar profilaksei.

Ivans, 54 gadi:

Diabēts man deva liekos kilogramus un mazkustīgu dzīvesveidu. Ilgu laiku nevarēju pielāgoties ārstēšanai, tad kļuva diezgan slikti. Ārsts ieteica Inspilar kapsulas, teica, ka tas ir labs palīglīdzeklis kompleksajā terapijā. Es sāku tās dzert papildus galvenajām tabletēm. Un tiešām pamanīju, ka mana veselība uzlabojās, normalizējās miegs, pārtrauca lēkt cukura līmenis. Vissvarīgākais – 4 mēnešu laikā es zaudēju 12 kg! Tagad es zinu, ka ir iespējams tikt galā ar diabētu un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Pērc tagad Latvijā