Levicose varikozām vēnām

Biokompleksa sastāvā esošajām leikozes nanošķiedrām piemīt saistoša īpašība, un tās veicina molekulārā tīkla veidošanos ap lieliem un maziem asinsvadiem. Šis tīkls aizsargā pret asins recekļu veidošanos un asinsvadu čūlām.

Sienu elastības stiprināšana nodrošina plīsumu, izstiepšanās riska novēršanu. Šī darbības shēma iedarbojas pret vēnu paplašināšanās cēloņiem, novērš varikozas vēnu komplikācijas – tromboflebītu, trombozi.

Levicose varikozām vēnām

Gēlam Levicose ir dabīgs sastāvs, tā aktīvajām sastāvdaļām piemīt pretiekaisuma, pretsāpju, asins šķidrinoša, reģenerējoša iedarbība. Papildus augu ekstraktiem un dabīgām organiskām vielām preparāts ir piesātināts ar nanopeptidiem, kas atbalsta katru asinsvadu. Šīs vielas novērš asinsvadu sieniņu elastības zudumu, elastību, nodrošina to maksimālu caurlaidību.

Nopirkt Levicose Latvijā
Levicose cena

Cik maksā Levicose no varikozām vēnām? Faktisko cenu varat uzzināt, sekojot augstāk esošajai saitei uz pārdevēja oficiālo tīmekļa vietni.

Levicose priekšrocības

Priekšroku jaunajam biokompleksam no varikozām vēnām ar nanošķiedrām dod ārsti un lietotāji. To atvieglo Levicose sabalansētais sastāvs, kas ietver dabiskus komponentus, kas apstrādāti ar mūsdienu tehnoloģijām.

Levicose priekšrocība ir kompleksa iedarbība uz asinsvadu problēmām, kas saistītas ar vēnu paplašināšanos un vēnu nepietiekamību.

  • Atbrīvojas no asinsvadu tīklojuma uz kājām. Gēls Levicose atjauno asinsriti vēnās un kapilāros. Tas nodrošina asinsvadu funkcijas atjaunošanos un zilo zonu likvidēšanu uz kājām.
  • Vēnu plīsumu profilakse. Levicose nostiprina asinsvadu sieniņas, ar nanopeptidiem veidotā molekulārā sietiņa veido aizsargājošu karkasu katram asinsvadam, palielinot elastību un novēršot sieniņu bojājumu risku.
  • Varikozu vēnu aizsardzība un profilakse. Levicose atjauno dziļo un virspusējo vēnu tonusu, novērš asins recekļu veidošanās risku un novērš asins recekļu un mezglu veidošanos.
  • Ilgstoša iedarbība. Varikozu vēnu ārstēšana ar Levicose gelu nodrošina stabilu rezultātu. Zāles nevis maskē varikozu vēnu simptomus, bet ārstē slimību, novēršot pazīmes un sekas, glābjot no asiņošanas, čūlas, gangrēnas.
  • Pieejama cena. Levicose pasūtīšana ražotāja oficiālajā tīmekļa vietnē ļaus Jums iegādāties zāles ar atlaidi, veikt kvalitatīvu ārstēšanas kursu un atbrīvoties no varikozām vēnām uz visiem laikiem.

Kāda ir atšķirība starp Levicose un citām zālēm no varikozām vēnām? Tas ir līdzeklis asinsvadu veselībai un kāju skaistumam, kas pārstāv nanotehnoloģiju darbībā pret varikozām vēnām. Īpašas nanošķiedras uzlabo vēnu sieniņu audu atjaunošanos par 89%.

Leikozes gēls nodrošina atbalstu dziļajām un virspusējām vēnām, atjauno vēnu vārstuļu funkcionalitāti, novirza asins aizplūšanu pareizajā virzienā. Audu reģenerācijas procesi notiek mikrošūnu līmenī. Pateicoties aktīvo vielu dziļai iekļūšanai bojātajos asinsvados, pacienti ar varikozām vēnām atbrīvojas no slimības 30 dienu laikā.

Levicose sastāvs

Nanokompleksa formula ir jauns izstrādājums, kas pārspēja visu iepriekš zināmo ziežu, krēmu efektivitāti. Levicose gela sastāvā iekļautās sastāvdaļas ne tikai novērš slimību, bet arī pilnībā atjauno ekstremitāšu asinsvadu stāvokli, kā arī vēnas, kas atrodas ķermeņa iekšienē.

Pateicoties gela maksimālai iekļūšanas spējai, pozitīvais efekts izplatās arī uz dziļajām vēnām, kas ir pakļautas tromboflebīta, trombozes attīstībai.

No šīm draudīgajām komplikācijām var izvairīties, regulāri lietojot Levicose gelu ārstēšanas kursa laikā.

Eksperti uzskata, ka Levicose ir vienīgais medikaments, kas sniedz reālu palīdzību pacientiem ar varikozām vēnām un ļauj atbrīvoties no slimības. Gēls ir efektīvs pat novārtā atstātu slimības formu gadījumā.

Levicose gela sastāvā ir 97 dabīgas sastāvdaļas, tostarp augu ekstrakti, vitamīni, mikroelementi, kas nepieciešami asinsvadu veselībai, sāpju mazināšanai, vielmaiņas atjaunošanai, asinsriti.

Aktīvās sastāvdaļas, kas satur nanopeptīdus, ir veidotas tā, lai mijiedarbojoties ar saviem olbaltumvielu savienojumiem, novērstu un dziedinātu asinsvadu bojājumus.

Nanošķiedras, Levicose sastāva sastāvdaļas, veido aizsargājošu molekulāro sietu, novēršot asinsvadu paplašināšanos, sieniņu elastības zudumu. Tās novērš trombozi, vēnu izspiešanos.

Levicose lietošanas instrukcija

Levicose gela izvēle par labu Levicose no varikozām vēnām ir diezgan pamatota. Tā ir sabalansēta sastāva formula un inovatīvs darbības mehānisms. Ārstiem vēl nav bijis šāda līdzekļa cīņā pret varikozām vēnām. Taču, lai iedarbotos visi pozitīvie efekti, gēls jālieto tā, kā ieteikts Levicose lietošanas instrukcijā.

  1. Uzklājiet želeju uz attīrītas ādas 2-3 reizes dienā. vienmērīgi sadaliet sastāvu pa problemātiskajām vēnām un audiem apkārt.
  2. Viegli masējiet vietas, kur ir sāpes, pietūkums. Turpiniet ārstēšanu vienu mēnesi.

Levicose gela lietošana uz noteiktu laiku nav stingri reglamentēta. Kursus var pagarināt un atkārtot. Tas ir īpaši svarīgi novārtā atstātu varikozu vēnu gadījumā.

Levicose lietošanas instrukcijā ir punkts par nepārtrauktu ārstēšanu ar gelu kursa laikā. Šī prasība ir jāievēro. Neizlaidiet procedūras, ņemiet gelu līdzi ceļojumā, ja tāds ir paredzams. Uz problemātiskām vēnām jāiedarbojas pastāvīgi, jo tikai akumulatīvais efekts paātrina atveseļošanos. Un tas veidojas ar ikdienas procedūrām.

Kur iegādāties Levicose

Levicose ir iespējams pasūtīt tikai ražotāja tīmekļa vietnē. Tas ļaus jums iegādāties oriģinālu un drošu produktu ar pierādītu efektivitāti. Periodiski tīmekļa vietnē ir pieejami akcijas piedāvājumi. Kā bonuss, ja konsultācija ar ekspertu par līdzekļiem pa tālruni un neuzliek jums pienākumu iegādāties.

Nopirkt Levicose aptiekā

Pašlaik jūs nevarat iegādāties Levicose no varikozas vēnu aptiekā. Bet jūs varat pasūtīt produktu tiešsaistē ar piegādi uz pasta nodaļu vai kurjeru. Apmaksa pēc preces saņemšanas.

Klientu atsauksmes par Levicose

Larisa, 56 gadi:

Ja jums ir varikozas vēnas tikko sākušās, tad izvēlieties levicose gelu – preparātu ar daudzām lieliskām atsauksmēm. Tas ir tas, kas jums nepieciešams, lai liktu šķēršļus nelielas paplašināšanās pārejai uz izspiedušām vēnām un mezgliem. Es laikus atstāstīju procesu, tāpēc pēc mēneša es vairs nejutu nekādu diskomfortu kājās. Un tās vēnas, kas jau bija sākušas parādīties caur ādu, pazuda bez pēdām.

Ludmila, 63 gadi:

Es, kad izlasīju atsauksmes par leikozi no varikozām vēnām, uzskatīju, ka mēneša laikā atbrīvosies no šīs slimības. Agrāk uzskatīju to par neārstējamu, tāpēc man nebija lielu cerību no tās atbrīvoties. Bet te tās parādījās, bet tās nebija pamatotas. Mani mezgli neslēpās, tikai mēneša laikā samazinājās, tāpēc man nācās pāriet uz otro kursu. Taču arī pēc tā es nevaru teikt, ka manas kājas būtu kļuvušas tādas kā agrāk. Ir slimības pazīmes gan iekšēji, gan ārēji. Kad tās izzudīs, es nezinu.

Marina, 74 gadi:

Man ir novārtā atstāta varikozas vēnas, ārstēju to ar leikozes želeju, par kuru labas atsauksmes izteica ārstējošais ārsts. Vēnu stāvoklis uzlabojas dinamiski. Jā, es zinu, ka ar vienu kursu man nepietiks, bet nanošķiedras savu darbu veic pakāpeniski. Sāpju gandrīz nav, pietūkums ir mazinājies, un smagums kājās ir samazinājies. Tas ir pēc trīs nedēļu ārstēšanas. Mans mērķis ir vismaz trīs kursi. Es redzu, ka ārstēšanas rezultāts būs pozitīvs.

Igors, 56 gadi:

Izārstēts mezgls zem ceļgala ar leikozes želeju, par kuru uzslavas uzzināju no flebologa pacientiem apmeklējuma laikā. Man jau bija izveidojies dzīvais mezgls, kas mani biedēja, baidījos no asiņošanas. Bet pēc mēneša mezgls saruka, un pēc 6 nedēļām tas aizgāja zem ādas. Zīmīte joprojām ir redzama, bet drīz tā būs pazudusi. Lielisks līdzeklis, tas man ļoti palīdzēja.

Svetlana, 68 gadi:

Es nekad nebiju domājusi, ka ar gela palīdzību bez jebkādām tabletēm atbrīvososos no varikozām vēnām. Un izrādījās, palīdzēja leikozes, atsauksmes par to izlasīju forumā. Atbrīvojos no slimības 6 nedēļas. Tagad no izspiedušajām vēnām nav ne miņas. Manas kājas atkal izskatās pieklājīgi.

Pērc tagad Latvijā