Micardium hipertensijai

Hipertensija nav tikai augsts skaitlis tonometrā, tā ir reāls drauds jūsu veselībai un dzīvībai. Vairāk nekā 40 % no visiem nāves gadījumiem pasaulē ir saistīti ar sirds un asinsvadu slimībām, un lielākā daļa no tiem ir sirdslēkmju un insultu sekas. Taču ir veids, kā apturēt šo kluso slepkavu. Micardium ir hipertensijas līdzeklis, ko zinātnieki izstrādājuši, pamatojoties uz daudziem eksperimentiem.

Micardium hipertensijai

Micardium nemasko simptomus, tas novērš problēmas saknes. Tas stiprina asinsvadus, palielina to elastību un dabiski normalizē asinsspiedienu. Pateicoties unikālajam sastāvam, kas ietver lielu bioflavonoīdu koncentrāciju no vilkābeles, Micardium ir efektīvs jau no pirmajām lietošanas dienām. Pētījumi liecina, ka 98% pacientu asinsspiediens pēc tā lietošanas stabilizējas 130/80 robežās.

Micardium nopirkt Latvijā
Micardium cena

Cik maksā Micardium no hipertensijas? Faktisko cenu varat uzzināt, noklikšķinot uz iepriekš minētās saites uz pārdevēja oficiālo tīmekļa vietni.

Micardium priekšrocības

 • Ātra spiediena normalizēšanās. Jau pirmajās Micardium lietošanas dienās stabilizējas asinsspiediens bez pēkšņām svārstībām.
 • Sirds veselības atjaunošana. Micardium harmoniski regulē sirds darbību, novēršot stenokardiju, aritmiju un neirozes.
 • Asinsvadu stiprināšana. Līdzeklis atjauno asinsvadu tonusu un elastību viena kursa laikā, samazinot sirdslēkmju un insulta risku.
 • Drošība un dabiskums. Micardium sastāvā esošās dzīvās augu šūnas ir pilnībā saderīgas ar cilvēka šūnām, kas nodrošina efektivitāti bez blakusparādībām.
 • Daudzpusība. Micardium ir efektīvs jebkura veida hipertensijas gadījumā un ir piemērots jebkura vecuma cilvēkiem.

Micardium sastāvs

 1. Nātres ekstrakts. Atbrīvo asinsvadus, aktivizē nieres, lai samazinātu asinsspiedienu.
 2. Zivju eļļa (Omega-3). Šķiedē asinis, attīra asinsvadus no holesterīna.
 3. Vilkābeles ekstrakts. Galvenā sastāvdaļa, kas bagāta ar bioflavonoīdiem. Paplašina asinsvadus, stiprina sirdi.
 4. B6 vitamīns. Uztur kālija un nātrija līdzsvaru, uzlabo nervu sistēmas darbību.
 5. B2 vitamīns. Atjauno kapilāro asinsriti.
 6. B1 vitamīns. Labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu un nervu sistēmu.
 7. B12 vitamīns. Normalizē asinsspiedienu, uzlabo sirds asinsriti.

Lietošanas instrukcija

 • Pieaugušajiem Micardium ieteicams lietot pa 1 kapsulai 2 reizes dienā ēšanas laikā.
 • Ārstēšanas kurss – 3 mēneši, nepieciešamības gadījumā var atkārtot.

Kur iegādāties Micardium

Micardium hipertensijas ārstēšanai ir pieejams tikai ražotāja tīmekļa vietnē. Tas ļaus Jums iegādāties oriģinālu un drošu produktu ar pierādītu efektivitāti. Periodiski tīmekļa vietnē ir pieejami akcijas piedāvājumi. Kā bonuss, ja konsultācija ar speciālistu par līdzekļiem pa tālruni un neuzliek par pienākumu iegādāties.

Pirkt Micardium aptiekā

Šobrīd Micardium aptiekā iegādāties nevarat. Bet jūs varat pasūtīt produktu tiešsaistē ar piegādi pa pastu vai kurjeru. Maksājums pēc preces saņemšanas.

Speciālistu atsauksmes

Viktors, kardiologs:

Esmu redzējis, kā hipertensija ir kļuvusi par īstu epidēmiju. Tā vairs nav tikai vecāka gadagājuma cilvēku slimība, tā ar katru gadu kļūst arvien jaunāka. Stress, nepareiza diēta, mazkustīgs dzīvesveids – tie visi ir riska faktori. Taču sliktākais ir tas, ka cilvēki ārstēšanu sāk pārāk vēlu, kad jau ir radušies sarežģījumi.

Micardium ir īsts izrāviens hipertensijas ārstēšanā. Atšķirībā no daudziem līdzekļiem, kas vienkārši samazina rādītājus, tas ārstē cēloni. Viss ir atkarīgs no unikālā sastāva. Augsta bioflavonoīdu koncentrācija no vilkābeles padara to neaizstājamu. Daudzi ražotāji šo komponentu izmanto minimālās devās, savukārt Micardium tas ir pārlieku daudz. Tā ir kā atšķirība starp pilienu un glāzi ūdens slāpes nomocītam cilvēkam.

Es iesaku Micardium visiem saviem pacientiem, sākot ar jauniem darbaholiķiem un beidzot ar gados vecākiem cilvēkiem ar daudzu gadu hipertensiju. Un visur es redzu rezultātus. Nesen pie manis atnāca 72 gadus vecs pacients ar 3. pakāpes hipertensiju. Pēc mēneša Micardium lietošanas viņas asinsspiediens nostabilizējās līdz 135/85. Nekādu blakusparādību, nekādas atkarības.

Micardium galvenā priekšrocība ir tā, ka tas problēmu nevis maskē, bet gan atrisina. Tas atjauno asinsvadu elastību, stiprina sirds muskuli. Tas novērš smagākās komplikācijas – sirdslēkmes un insultu. Mūsu profesijā mēs bieži cīnāmies ar sekām. Ar Micardium mēs tās novēršam. Tās nav tikai zāles, tas ir ieguldījums veselīgā nākotnē.

Elena, augstākās kategorijas terapeite:

20 gadu prakses laikā esmu redzējusi, kā hipertensija sagrauj ne tikai veselību, bet arī dzīvības. Cilvēki zaudē darbu pastāvīga noguruma un galvassāpju dēļ. Ģimenes izirst, jo viens no partneriem kļūst aizkaitināms, zaudē interesi par dzīvi. Un cik daudz talantīgu cilvēku ir agri aizgājuši insulta dēļ? Hipertensija nav tikai medicīniska problēma, tā ir sociāla katastrofa.

Kad man pirmo reizi pastāstīja par Micardium, es biju skeptisks. Gadu gaitā esmu izmēģinājis desmitiem līdzekļu pret hipertensiju. Lielākajai daļai ir īslaicīgs efekts vai smagas blakusparādības. Taču Micardium mani pārsteidza. Tas nav tikai līdzeklis asinsspiediena samazināšanai, bet gan līdzeklis visas sirds un asinsvadu sistēmas atjaunošanai.

Ļaujiet man jums pastāstīt gadījumu. Mana paciente Anna, 67 gadi. Viņa nāca pie manis ar sūdzībām par pastāvīgām galvassāpēm, elpas trūkumu, bezmiegu. Asinsspiediens paaugstinājās no 160/100 līdz 190/110. Viņa dzīvoja no pretsāpju zālēm. Viņas vīrs man pastāstīja, ka viņa pārstājusi pastaigāties, pameta savu iecienīto adīšanu – viņai vienkārši nebija enerģijas. Mēs sākām Micardium kursu. Pēc nedēļas Anna pamanīja, ka viņa labāk guļ. Pēc mēneša viņa atnāca uz vizīti – pavisam cits cilvēks! Viņas asinsspiediens bija 130/80, acis spīdēja, viņa mums pastāstīja, kā ar vīru ceļojuši uz laukiem un kā viņa visu dienu strādājusi dārzeņu dārzā.

Tas ir Micardium spēks – tas ne tikai normalizē asinsspiedienu, bet arī atgriež dzīves kvalitāti. Unikālais sastāvs – nātru un vilkābeles ekstrakti, zivju eļļa, B grupas vitamīni – ir kompleksa pieeja. Nātres un vilkābeles atslābina asinsvadus, zivju eļļa cīnās ar holesterīna līmeni, bet vitamīni atbalsta nervu sistēmu. Tas ir svarīgi, jo hipertensija bieži iet roku rokā ar neirozēm un depresiju.

Micardium ir piemērots ikvienam – gan tiem, kam tikko sākušās problēmas, gan tiem, kas jau gadiem ilgi cieš no hipertensijas. Tas ir drošs pat gados vecākiem cilvēkiem un tiem, kas lieto citus medikamentus. Es vienmēr saku saviem pacientiem: Micardium nav tikai ārstēšana, tā ir atgriešanās pie pilnvērtīgas dzīves. Un, kad viņi nāk pie manis enerģijas un plānu pilni, es saprotu, ka esam uz pareizā ceļa.

Atsauksmes par pircējiem Micardium no hipertensijas

Antons, 45 gadi:

Es 20 gadus strādāju par kravas automašīnas vadītāju. Mans darbs ir saistīts ar pastāvīgu stresu, miega trūkumu un nepareizu uzturu. Nav pārsteigums, ka 40 gadu vecumā man sākās problēmas ar asinsspiedienu. Sākumā tam nepievērsu uzmanību: tikai galvassāpes un troksnis ausīs. Taču, kad, braucot ar automašīnu, man bija pirmais mikroincidents, es sapratu, ka joki ir beigušies. Ārsti teica, ka vēl viens šāds gadījums, un par darbu var aizmirst. Pēc otrā mikroincidenta es jau grasījos pamest darbu.

Micardium man ieteica kolēģis, kuram bija līdzīgs stāsts. Sākumā es biju skeptiski noskaņots – nu, cik daudz šo līdzekļu es jau esmu izmēģinājis. Bet pēc nedēļas, kad to lietoju, es sajutu atšķirību. Man kļuva skaidra galva, braucot atkal esmu modra un uzmanīga. Un pats svarīgākais – asinsspiediens. Tagad tas ir kā pulkstenis, 120/80, bez kāpumiem. Micardium ir ne tikai atgriezis man darbu, bet arī dāvājis sirdsmieru. Tagad es zinu, ka sasniegšu galamērķi un atgriezīšos mājās vesels. Mana sieva saka, ka man pat ir mainījies raksturs – esmu mierīgāks, dzīvespriecīgāks. Micardium nav tikai līdzeklis, tā ir biļete uz normālu dzīvi.

Marija, 58 gadi:

Man ir iedzimta hipertensija. Mana vecmāmiņa nomira no infarkta, mamma nomira no insulta. Es vienmēr baidījos, ka arī mani sagaida tāds pats liktenis. Ārsti teica, ka ar manu iedzimtību bez medikamentiem nevar iztikt. Es izmēģināju daudzus ārstniecības līdzekļus, bet nekas nelīdzēja. Man sāka reibt galva, man palika melnas acis. Un reiz es gandrīz nokritu no kāpnēm, kad man paaugstinājās asinsspiediens.

Ar Micardium viss mainījās. To man ieteica draudzene, kuras vīram ir hipertensija. Godīgi sakot, es negaidīju šādu iedarbību. Jau pēc divām nedēļām mans asinsspiediens normalizējās. Es pat ne uzreiz noticēju un pastāvīgi pārmērīju. Bet nē, stabils 130/80! Un tad es pamanīju, ka varu kāpt pa kāpnēm bez elpas trūkuma. Palielinājās mans spēks, un es pat pievienojos fitnesa grupai vecāka gadagājuma cilvēkiem. Trīs mēnešu laikā es zaudēju 7 kg!

Bet galvenais ir mani mazbērni. Agrāk viņi baidījās, ka viņu vecmāmiņa pēkšņi nokritīs vai apstāsies. Bet tagad mēs kopā pastaigājamies parkā, es viņiem lasu pasakas. Un nav nekāda satraukuma! Nesen mana meita teica, ka es izskatos par desmit gadiem jaunāka. Tas viss ir Micardium. Tas man ne tikai atguva veselību, bet arī dzīvesprieku. Tagad es nebaidos no nākotnes!

Valentīna, 62 gadi:

Visu mūžu esmu strādājusi par sākumskolas skolotāju. Es mīlēju savu darbu ar visu savu dvēseli. Bet pirms pāris gadiem man sākās veselības problēmas. Hipertenzija. Pastāvīgas galvassāpes, troksnis ausīs, viļņošanās acīs. Bija grūti koncentrēties stundās. Atceros, kā reiz gandrīz apstājos ģībonis bērnu priekšā. Man nācās doties pensijā, lai gan man plīsa sirds.

Par Micardium es uzzināju no bijušā kolēģa. Viņa arī cieta no asinsspiediena. Es sāku to lietot, un jau pēc nedēļas sajutu pārmaiņas. Galva attīrījās, un troksnis ausīs izzuda. Un pēc mēneša lietošanas es sapratu, ka varu atgriezties darbā. Protams, ne uz pilnu slodzi, bet es vadīju mākslas nodarbības bērniem. Un ziniet, kas ir pārsteidzoši? Micardium ne tikai pazemināja manu asinsspiedienu, bet arī uzlaboja atmiņu! Tagad es atceros visu bērnu vārdus no pirmās reizes.

Es iesaku Micardium visiem man pazīstamiem pensionāriem. Es viņiem saku: nedomājiet, ka, ja esat pensionārs, jūs neko nevarat darīt ar savu veselību. Micardium dod jums otru iespēju. Tas man atgrieza ne tikai veselību, bet arī dzīves jēgu. Redzēt bērnu smaidus, mācīt viņiem jaunas lietas – kas var būt labāks?

Sergejs, 52 gadi:

Man bija smaga hipertensijas forma, 2. stadija. To atklāja nejauši, medicīniskās pārbaudes laikā darbā. Sākumā nepievērsu uzmanību, vienkārši domāju, ka spiediens lēkā. Bet ārsts mani nobiedēja. Teica, vēl mazliet, un jūs varat sastādīt darbnespēju. Un man ir sieva, divi koledžas bērni. Kāda invaliditāte?

Draugs, ar kuru kopā ejam uz sporta zāli (pareizāk sakot, agrāk gājām – spiediena dēļ nācās atteikties), ieteica Micardium. Viņš pats to lietoja. Godīgi sakot, es biju skeptisks. Es domāju, nu, ko gan var palīdzēt kāds augu izcelsmes līdzeklis, ja pat spēcīgi medikamenti nepalīdzēja. Bet es riskēju. Un ziniet ko? Pēc pirmās nedēļas es sapratu, ka tas darbojas!

Nekāda spiediena krūtīs, nekādas elpas trūkuma. Es pat sāku izmantot kāpnes, nevis liftu darbā. Pēc mēneša es atgriezos sporta zālē, sākumā uzmanīgi. Un pēc trim mēnešiem es aizgāju uz otru pārbaudi. Ārsts nevarēja noticēt savām acīm. Viņš teica, ka mani asinsvadi ir kā jaunam vīrietim, asinsspiediens ir normāls. Pajautāja, ko es esmu darījis. Es viņam pastāstīju par Micardium. Viņš pasmaidīja un teica, ka tas ir tikai garšaugs. Tad viņš palūdza, lai es viņam parādītu iepakojumu, un pierakstīja nosaukumu.

Micardium patiešām izglāba manu dzīvi. Es nepārspīlēju. Tagad mēs ar dēlu kopā dodamies pārgājienos un makšķerējam. Mana sieva saka, ka es izskatos par desmit gadiem jaunāks. Un pats svarīgākais – tagad man ir pārliecība par nākotni. Nekādas invaliditātes, tikai aktīva dzīve!

Olga, 39 gadi:

Mans stāsts nedaudz atšķiras no citiem. Es neesmu vecāka gadagājuma un man nav iedzimtu problēmu. Man hipertensiju izraisīja stress. Es strādāju par pārdošanas vadītāju lielā uzņēmumā. Neregulāras darba stundas, termiņi, konfliktējoši klienti. Man ir arī divi skolas vecuma bērni. Mājās mācības, nodarbības, pulciņi, bet naktīs es pabeidzu atskaites.

Sākumā bija tikai garastāvokļa svārstības, aizkaitināmība. Tad man sāka būt problēmas ar miegu. Un reiz svarīgā prezentācijā man bija hipertensijas krīze. Pašā prezentācijas vidū man palika melnas acis, un man sāka reibt galva. Mani padotie izsauca ātro palīdzību. Tas bija murgs, es domāju, ka mana karjera ir beigusies.

Micardium man izrakstīja nevis kardiologs, bet psihoterapeits. Viņu ieteica kolēģis pēc šī incidenta. Viņš teica, ka problēma ir ne tikai sirdī, bet arī nervos, un Micardium palīdzēs abām. Godīgi sakot, es tam īsti neticēju. Taču man nebija citas izvēles – vai nu es ārstējos, vai arī uz ilgu laiku būšu slimības atvaļinājumā.

Un ziniet ko? Viņš nemeloja. Nedēļas laikā es pamanīju, ka labāk guļu. Pēc divām nedēļām mans asinsspiediens bija normalizējies. Es pārstājām drūzmēties pie katra telefona zvana un dusmoties uz bērniem par niekiem. Viņi to pamanīja arī darbā. Kolēģi teica, ka es it kā esmu kļuvusi par citu cilvēku – mierīgu, koncentrētu. Un pirms mēneša mani paaugstināja par nodaļas vadītāju. Mans priekšnieks teica, ka novērtē manu stresa noturību.

Tas viss, pateicoties Micardium. Tas ne tikai pazemināja manu asinsspiedienu, bet arī it kā no jauna iedarbināja mani no iekšienes. Tagad es varu tikt galā gan ar darbu, gan bērniem, neapdraudot savu veselību. Un, starp citu, es dodu Micardium arī saviem bērniem. Viņiem tuvojas eksāmeni, viņi ir noraizējušies. Micardium palīdz viņiem saglabāt mieru un koncentrēties. Kopumā tagad tas ir mūsu ģimenes līdzeklis pret stresu un tā sekām!

Pērc tagad Latvijā