Ocuvit acu kapsulas

Ocuvit kapsulas redzei – līdzeklis ar dabisku sastāvu, kura formula ir balstīta uz dabīgām sastāvdaļām, kas pozitīvi ietekmē redzi.

Kapsulas iesaka oftalmologi kā ārstniecisku un profilaktisku līdzekli dažādu acu anomāliju gadījumā.

Ocuvit acu kapsulas

Preparāta bioloģiskajām sastāvdaļām piemīt ārstnieciska, reģenerējoša, pretiekaisuma, pretiekaisuma, imūnoaizsardzības iedarbība.

Biokapsuļu iedarbība ir vērsta uz acs asinsvadu stiprināšanu, asinsrites uzlabošanu, infekciju novēršanu redzes orgānā.

Ocuvit nopirkt Latvijā
Ocuvit cena

Cik maksā Ocuvit kapsulas redzei? Jūs varat uzzināt faktisko cenu, sekojot iepriekš minētajai saitei uz pārdevēja oficiālo tīmekļa vietni.

Ocuvit priekšrocības

Vadošajos oftalmoloģijas centros dzimtenē un ārzemēs aktīvi izraksta jaunu medikamentu redzei, jo Ocuvit ir priekšrocības, kas paātrina redzes atjaunošanos. Kapsulas atbalsta dažādu oftalmoloģisko slimību pozitīvu ārstēšanas dinamiku.

 • Ocuvit uzlabo redzi par 89% viena kapsulu lietošanas kursa laikā. Atgriež acīm veselību un novērš redzes skaidrības samazināšanos.
 • Tūlītēja simptomu atvieglošana. ocuvit efektīvi novērš redzes traucējumus, ko izraisījuši ārēji faktori – nogurums, spriedze, stress, nepareiza kopšana, spilgtas gaismas negatīva ietekme u. c. Kapsulas palīdz atjaunot redzi iedzimtu defektu gadījumā.
 • Glaukomas, kataraktas ārstēšana. ocuvit palīdz attīrīt lēcu no duļķošanās, normalizē acs dibena spiedienu. Redzes skaidrība šo slimību gadījumā palielinās par 2 punktiem.
 • Inovatīvs sastāvs un iedarbības mehānisms. ocuvit nav analogu, pateicoties kompleksai iedarbībai uz acu veselību un sinerģiskam dabiskas izcelsmes sastāvdaļu sastāvam. Redzes atbalstīšana ar šo zāļu palīdzību ir pilnīgi drošs process.
 • Saprātīga cena. pasūtot Ocuvit ražotāja oficiālajā mājaslapā, jūs saņemsiet kapsulas visam ārstēšanas kursam, palīdzēs atjaunot redzi noguruma, sausuma, pārslodzes gadījumā, kā arī uzlabos to nopietnu klīnisko patoloģiju gadījumā.

Ar ko Ocuvit atšķiras no citiem redzes līdzekļiem? Tas ir daudzfunkcionāls produkts ar bioaktīvu saturu, kam raksturīgs augsts terapeitiskais un profilaktiskais potenciāls. Zāles ir aktuālas nelielu redzes traucējumu – noguruma, sausuma, smilšu sajūtas acīs, kā arī glaukomas, kataraktas, miežu, dažādas etioloģijas konjunktivītu, tostarp bakteriālu un vīrusu infekciju, gadījumā.

Ar Ocuvit kapsulu kursu normalizējas acs dibena, asaru kameru funkcijas, asinsrite radzenē, mazina acs nervu sasprindzinājumu. Tas nozīmē, ka zālēm ir raksturīga daudzpusīga ietekme uz redzes funkciju. Tas uzlabo redzi nedēļas lietošanas laikā bez blakusparādībām.

Ocuvit sastāvs

Garantētu redzes uzlabošanos veicina Ocuvit sabalansētais sastāvs, kurā optimāli mijiedarbojas dabīgie komponenti. Bioaktīvās vielas, kas pozitīvi ietekmē redzes funkciju, papildina un pastiprina viena otras labvēlīgās īpašības.

Sinerģija palīdz maksimāli paaugstināt zāļu efektivitāti. Absolūtu drošību nodrošina moderno biotehnoloģiju izmantošana produkta ražošanā, kas ļauj saglabāt augu izejvielu un mikroelementu ārstnieciskās īpašības to sākotnējā formā.

Ocuvit sastāvā nav ķīmijas, hormonu, sintētisko komponentu.

 • Luteīns – dabiska sastāvdaļa, kas atbild par acu aizsardzību no ārējo faktoru kaitīgās ietekmes, izlīdzina spilgtas gaismas iedarbību. Novērš tīklenes deģenerāciju.
 • Zeaksantīns – dzeltens pigments, kas pieder pie dabiskajiem ksantafiliem, nodrošina vielmaiņas procesu normalizāciju acī. Veicina lipofuscīna, kas izraisa šūnu agrīnu novecošanos, iznīcināšanu.
 • Cinks un selēns – elementi, kas nepieciešami redzes funkciju saglabāšanai visa mūža garumā. Novērš patoloģiju rašanos, kas saistītas ar lēcas, acs dibena bojāšanos, aizkavē ar vecumu saistītas izmaiņas.
 • C un E vitamīni – atbalsta redzes orgānu elementu barošanu, uzlabo redzes skaidrību, aizsargā pret iekaisuma procesiem, novērš vīrusu un baktēriju infekcijas.

Ocuvit lietošanas instrukcija

Lai pilnībā izpaustos kapsulu ārstnieciskais potenciāls, tās jālieto pareizi, tas ir, stingri ievērojot Ocuvit lietošanas instrukciju.

 1. Lietojiet vienu kapsulu dienā. Vēlams no rīta pirms ēšanas. Uzdzeriet pietiekamu daudzumu ūdens.
 2. Turpiniet atbalstīt redzi 20 dienas.

Ocuvit lietošana bērniem jāsaskaņo ar ārstu. Ieteicamā deva bērniem ir tāda pati kā pieaugušajiem, tikai kapsulas jālieto katru otro dienu.

Ocuvit lietošanas instrukcijā ieteikts turpināt kapsulu lietošanu, ja joprojām ir redzes problēmas, atkārtot kursu nopietnu slimību ārstēšanā. Zāles lieliski kombinējas ar citām zālēm, pastiprina to darbību, kas paātrina atveseļošanos.

Kur nopirkt Ocuvit acīm

Ocuvit ir iespējams pasūtīt tikai ražotāja tīmekļa vietnē. Tas ļaus Jums iegādāties oriģinālu un drošu produktu ar pierādītu efektivitāti. Periodiski tīmekļa vietnē ir pieejami akcijas piedāvājumi. Kā bonuss ir konsultācija ar speciālistu par līdzekli, kas tiek sniegta pa tālruni un neuzliek par pienākumu iegādāties.

Nopirkt Ocuvit aptiekā

Šobrīd Ocuvit redzes kapsulas aptiekā nav iespējams iegādāties. Bet jūs varat pasūtīt produktu tiešsaistē ar piegādi uz pasta nodaļu vai kurjeru. Apmaksa pēc preces saņemšanas.

Pircēju atsauksmes Ocuvit

Ludmila, 70 gadi:

Man ir tuvredzība, kas ar vecumu sāka strauji progresēt. Apstādināt redzes pasliktināšanās procesu palīdzēja zāles ocuvit, par kurām oftalmologs sniedza lieliskas atsauksmes. Tagad man nav mīnus 5, bet gan mīnus 4, par ko esmu priecīga, jo iepriekš lietotie medikamenti šādu efektu nedeva.

Viktors, 44 gadi:

Nekad neticēju viedokļiem par zālēm internetā, bet par ocuvit atsauksmes bija tik pārliecinošas, ka nolēmu pasūtīt šo līdzekli. Nevaru teikt, ka to nožēloju, bet ir kaitinājums. Jo zāles palīdz ļoti lēni. Mēneša laikā redze pie kataraktas uzlabojās tikai par vienu punktu, un es gaidīju vairāk. Es atkārtoju kursu jau bez entuziasma, pie vainas ir tie, kas rakstīja zāļu aprakstu. Vajadzētu rakstīt patiesību.

Igors, 56 gadi:

Atjaunoja manu redzi līdz desmit ballēm. Un pirms tam es gandrīz biju norakstīts, jo mašīnstrādniekiem jābūt labai redzei. Ļoti pateicīgs par narkotiku ocuvit, par kuru pozitīvas atsauksmes lasīju internetā. Tagad man vienmēr ir šīs kapsulas savā aptieciņā, lai saglabātu redzes skaidrību. Tās ar to lieliski tiek galā.

Valērija, 49 gadi:

Manu redzi iznīcina diabēts. Tā nepārtraukti pasliktinājās, līdz es no drauga uzzināju uzslavas par jaunajām zālēm ocuvit. Ar tās palīdzību man izdevās apturēt pasliktināšanos. Ir pat daži uzlabojumi. Ceru, ka otrais kurss ļaus man nomainīt brilles uz plus 3, nevis plus 4.

Marina, 60 gadi:

Ja vēlaties saglabāt redzi līdz sirmam vecumam, lietojiet ocuvit biocomplex, mans pārskats par to ir desmit plus. Līdz pagājušajam gadam lasīju bez brillēm, tagad man ir plus pusotrs. Žēl, ka nezināju par šīm kapsulām agrāk, es nebūtu pieļāvusi šādu kritumu. Bet zāles ir tik efektīvas, ka pēc mēneša noņēmu brilles. Iesaku to visiem vecākiem cilvēkiem, tas pasargā no dažādām acu problēmām.

Pērc tagad Latvijā