Relaton uz dzirdi

Relaton dzirdes aparāts ir produkts dzirdes atjaunošanai šūnu līmenī. Šo dabīgo melatonīna kompleksu ir izstrādājuši vadošie eksperti, lai cīnītos ar dzirdes problēmām.

Relaton uz dzirdi

Tā formula darbojas pie problēmas saknes, iedarbinot gliemežnīcas šūnu reģenerācijas procesus. Relaton efektīvi novērš nepatīkamos simptomus trokšņa, zvana, sāpju ausīs veidā. Regulāri lietojot, tas atjauno dabisko dzirdes asumu, ievērojami uzlabojot dzīves kvalitāti.

Relaton nopirkt Latvijā
Relaton cena

Cik maksā Relaton dzirdes ārstēšanai? Pašreizējo cenu varat uzzināt, sekojot iepriekš minētajai saitei uz pārdevēja oficiālo tīmekļa vietni.

Relaton priekšrocības

  • Mazina troksni un sāpes ausīs. Normalizē asinsriti, mazina spazmas. Tas ļauj atbrīvoties no mokoša traucēta stāvokļa.
  • Atjauno dabisko dzirdi. Unikālā Relaton formula stimulē šūnu reģenerāciju, atbalsta iekšējo ausi. Pēc viena kursa lietošanas ievērojami uzlabojas dzirde.
  • Novērš komplikācijas. Pateicoties augstajam melatonīna saturam, Relaton neitralizē brīvos radikāļus, kas iznīcina auss šūnas. Tas droši aizsargā pret dzirdes pasliktināšanos.

Relaton sastāvs

  1. Melatonīns ir Relaton galvenā sastāvdaļa. Novērš brīvo radikāļu izraisītos šūnu bojājumus, stimulē reģenerāciju. Piemīt izteikta antioksidanta iedarbība.
  2. Ginkgo biloba – palielina asinsriti, paātrina auss šūnu atjaunošanos pēc bojājumiem. Efektīvi mazina troksni ausīs, uzlabojot mikrocirkulāciju.
  3. Magnijs – tam ir svarīga loma nervu impulsu vadīšanā no auss uz smadzenēm. Stimulē nervu reģenerāciju pēc traumām un iekaisumiem.
  4. B grupas vitamīni – tiem ir izteikta antioksidanta iedarbība, aizsargājot auss šūnas no bojājumiem. Uzlabo iekšējās auss apasiņošanu, lai labāk uztvertu skaņu.

Relaton lietošanas instrukcija

  • Lietošana: 1 Relaton kapsulu dienā ēdienreizes laikā, uzdzerot glāzi ūdens.
  • Lietošanas kurss ir 1-3 mēneši, lai pilnībā atjaunotu dzirdi.
  • Lai pastiprinātu iedarbību, pirmās 2 nedēļas ieteicams naktīs lietot ausu aizbāžņus.

Kur iegādāties Relaton

Relaton dzirdei ir iespējams pasūtīt tikai ražotāja tīmekļa vietnē. Tas ļaus Jums iegādāties oriģinālu un drošu produktu ar pierādītu efektivitāti. Periodiski tīmekļa vietnē ir pieejami akcijas piedāvājumi. Kā bonuss, sniegta konsultācija ar speciālistu par līdzekļiem pa tālruni un neuzliek par pienākumu iegādāties.

Pirkt Relaton aptiekā

Šobrīd Relaton aptiekā iegādāties nevarat. Bet jūs varat pasūtīt produktu tiešsaistē ar piegādi uz pasta nodaļu vai kurjeru. Apmaksa pēc preces saņemšanas.

Atsauksmes no speciālista

Andrejs, otolaringologs:

Es labprāt iesaku Relaton saviem pacientiem. Šis unikālais produkts ļauj efektīvi cīnīties ar dzirdes zudumu agrīnā attīstības stadijā. Savā 20 gadu praksē neesmu redzējis efektīvāku un drošāku līdzekli ausu veselības uzturēšanai. Relaton ne tikai novērš tādus nepatīkamus simptomus kā troksnis un sāpes, bet arī atjauno dabisko dzirdi šūnu līmenī. Pacienti ziņo par ievērojamu dzirdes un dzīves kvalitātes uzlabošanos pēc papildināšanas kursa. Es iesaku Relaton jebkuru dzirdes traucējumu profilaksei un atbalstošai terapijai.

Svetlana, ģimenes ārste:

Es bieži sastopos ar pacientiem, kuri sūdzas par dzirdes traucējumiem un troksni ausīs. Diemžēl nav daudz efektīvu metožu šo simptomu apkarošanai. Taču Relaton mani patīkami pārsteidza ar savu efektivitāti. Šis dabīgais komplekss atjauno ausu veselību šūnu līmenī. Pēc Relaton lietošanas kursa pacientiem ievērojami uzlabojas dzirde, izzūd troksnis un diskomforts ausīs.

Relaton pircēju atsauksmes

Marina, 35 gadi:

Man kopš bērnības ir slikta dzirde, jo bieži sastopu vidusauss iekaisumus. Es pastāvīgi lūdzu citiem atkārtot teikto, tas bija ļoti kaitinoši. Relaton man palīdzēja ievērojami uzlabot dzirdi tikai 1,5 mēnešu laikā. Tagad es varu viegli piedalīties sarunās, dzirdēt dziesmu melodijas, ne tikai ritmu.

Antons, 48 gadi:

Man sākās dzirdes traucējumi un mokošs troksnis vienā ausī. Es domāju, ka tas ir vecuma dēļ, bet ārsts diagnosticēja dzirdes neirītu. Viņš ieteica Relaton kā papildterapiju kopā ar medikamentiem. Esmu ļoti apmierināts, Relaton man palīdzēja atbrīvoties no trokšņa ausī tikai viena mēneša laikā. Arī mana dzirde ir ļoti uzlabojusies. Tagad es varu dzirdēt pat klusu čukstus no attāluma.

Olga, 29 gadi:

Pēc gripas es zaudēju dzirdi vienā ausī, un man bija mokošs zvans. Ārsts teica, ka tā ir dzirdes traucējumu komplikācija. Viņš ieteica Relaton atveseļošanai. Efekts pārsniedza visas cerības! Jau pēc 2 nedēļām mana dzirde pilnībā atjaunojās un zvanīšana izzuda. Tagad es dzirdu vēl labāk nekā pirms slimības.

Ivans, 67 gadi:

Manā vecumā daudzi cilvēki saskaras ar dzirdes problēmām. Arī es sāku slikti dzirdēt savus sarunu biedrus un bieži vien man nācās atkārtoties. Tas ir ļoti nogurdinoši. Mans dēls ieteica Relaton, un es nolēmu to izmēģināt. Efekts bija pārsteidzošs! Tikai pusotra mēneša laikā mana dzirde gandrīz pilnībā atjaunojās. Tagad es atkal izbaudu komunikāciju un varu pat skatīties filmas bez subtitriem.

Jūlija, 42 gadi:

Pēc kādas rokgrupas koncerta man sāpēja viena auss un radās mokošs zvans. Es domāju, ka ar laiku tas pāries pats no sevis, bet pēc nedēļas kļuva vēl sliktāk. Pēc paziņas padoma es nopirku Relaton. Tā iedarbība mani apstulbināja! Jau 3. dienā, kad to lietoju, sāpes mazinājās un zvanīšana ievērojami samazinājās. Divarpus nedēļu laikā Relaton pilnībā atjaunoja manu dzirdi, un es esmu ļoti pateicīgs tā izstrādātājiem.

Pērc tagad Latvijā