Sojuz-Apollo potences mašīna

Inovatīvais Soyuz Apollo ir jūsu ceļš uz veselīgu un pilnvērtīgu seksuālo dzīvi!

Mēs piedāvājam jums revolucionāru risinājumu vīriešu veselībai, kas pārspēs jūsu cerības. Soyuz-Apollo ir kompakta sistēma ar modernu tehnoloģiju un nesalīdzināmu efektivitāti.

Ar šo ierīci jūs varat baudīt ilgu un stabilu erekciju, atgūstot pārliecību un intimitātes prieku. Mūsu ierīce iedarbojas uz vīriešu dzimumdziedzeriem, palielinot androgēnu un citu svarīgu vielu ražošanu, kas pozitīvi ietekmē visu organismu un tā dzemdes un urīnceļu funkcijas.

Sojuz-Apollo potences mašīna

Kas padara Soyuz Apollo patiesi unikālu? Šī ierīce rada lokālu vakuumu audos, nodrošinot intensīvu asins pieplūdi dzimumloceklim. Pateicoties infrasarkanajam starojumam un pulsējošam magnētiskajam laukam, iedarbība uz ķermeni ir vēl efektīvāka.

Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko programmu vai izmantot visas trīs vienlaicīgi. “Soyuz Apollo” ne tikai uzlabo asinsriti un nodrošina sapņu erekciju, bet arī paaugstina androgēnu līmeni, uzlabo garīgo veselību, normalizē miegu, samazina asinsspiedienu un palīdz urīnceļu un gremošanas sistēmai.

Ierīces Sojuz-Apollo lietošanas procedūra ir vienkārša un ērta. Ievietojiet faloforu kolbā, izvēlieties vēlamo režīmu, aktivizējiet nepieciešamās funkcijas un izbaudiet procesu. Procedūru ieteicams veikt katru dienu visu ārstēšanas laiku.

Nopirkt Sojuz-Apollo Latvijā
Soyuz Apollo cena

Cik maksā Soyuz-Apollo erekcijas atjaunošanai? Pašreizējo cenu varat uzzināt, sekojot iepriekš minētajai saitei uz pārdevēja oficiālo tīmekļa vietni.

Ierīces Soyuz-Apollo priekšrocības

Vīriešiem veselībai un seksuālajai labsajūtai ir būtiska nozīme vispārējā labklājībā un dzīves kvalitātē. Tomēr līdz ar vecumu un dažādiem vides faktoriem vīriešu veselībai var rasties dažādi izaicinājumi. Šādos gadījumos tāds inovatīvs risinājums kā ierīce Soyuz-Apollo kļūst par neaizstājamu palīgu vīriešu seksuālās veselības atjaunošanai un uzlabošanai.

 • Pastiprināta asinsapgāde un audu barošana. Izmantojot ierīci Soyuz-Apollo, tiek panākta dzimumlocekļa pastiprināta asinsapgāde, nodrošinot intensīvāku asins piegādi un audu barošanu. Tas palīdz uzlabot dzimumorgānu vispārējo stāvokli un palielināt erektilās funkcijas;
 • Daudzprogrammu pieeja. Ierīce Soyuz-Apollo piedāvā trīs iedarbības programmas – vakuuma negatīvā spiediena, infrasarkanā starojuma un pulsējošā magnētiskā lauka. Tas ļauj izvēlēties labāko ārstēšanas režīmu atbilstoši katra vīrieša individuālajām vajadzībām un mērķiem;
 • zāļu terapijas efektivitātes palielināšana. Ierīces Sojuz-Apollo lietošana ar zālēm palielina to efektivitāti. Ierīces radītais negatīvais spiediens veicina zāļu aktīvo vielu koncentrācijas palielināšanos šūnās, kas pastiprina to terapeitisko iedarbību;
 • Lietošanas un pielietošanas vieglums. Ierīce Soyuz-Apollo ir izstrādāta, domājot par lietošanas ērtumu un vienkāršību. To var lietot mājās, katru dienu, ieteiktajā ārstēšanas periodā.

Ierīces Soyuz-Apollo sastāvs

 1. Vakuuma kolba. Ierīce ir aprīkota ar īpašu vakuuma kolbu, kas paredzēta dzimumlocekļa ievietošanai. Kolba nodrošina lokālu vakuumu ap dzimumlocekli, kas palīdz palielināt asins plūsmu audos.
 2. Infrasarkanais radiators. Sojuz Apollo aparātā ir iebūvēts infrasarkano staru starojuma avots, kas iedarbojas uz dzimumorgāniem, izmantojot infrasarkanos starus. Tas palīdz uzlabot dzimumorgānu apasiņošanu un vispārējo stāvokli.
 3. Pulsējošs magnētiskais lauks. Ierīcei ir pulsējoša magnētiskā lauka funkcija, kas iedarbojas uz vīriešu dzimumorgāniem. Šim laukam ir stimulējoša iedarbība šūnu līmenī, uzlabojot vielmaiņas procesus un orgānu darbību.

Tehniskie parametri:

 • Darbības spriegums: 220 volti.
 • Jauda: no 30 līdz 80 W.
 • Frekvenču diapazons: 50 līdz 60 hercu.Izmēri: spuldzes
 • un ierīces korpusa izmērs.
 • Svars: ierīces kopējais svars.
 • Darbības režīms: vakuuma negatīvais spiediens, infrasarkanais starojums, pulsējošs magnētiskais lauks.Ār
 • stēšanas ilgums: optimālais seansa laiks.
 • Lietošanas norādījumi: lietošanas biežums un apstrādes ilgums.

Lietošanas instrukcija

 • Pārliecinieties, ka ierīce darbojas, un iztīriet dzimumlocekli.
 • Ievietojiet dzimumlocekli spuldzē.
 • Izvēlēties vajadzīgo režīmu (vakuums, infrasarkanais starojums, magnētiskais lauks).
 • Pieslēdziet ierīci elektrotīklam un ieslēdziet ierīci.
 • Iestatiet optimālo sesijas laiku.
 • Ievērojiet norādījumus, kas attiecas uz konkrēto ierīci.
 • Izslēdziet ierīci un izņemiet dzimumlocekli no kolbas.

Sīkāku instrukciju un konkrētus lietošanas ieteikumus skatīt kopā ar Soyuz Apollo ierīces modeli pievienotajā pilnajā instrukcijā.

Kur iegādāties Soyuz-Apollo

Soyuz-Apollo var pasūtīt tikai ražotāja tīmekļa vietnē. Tas ļaus Jums iegādāties oriģinālu un drošu produktu ar pierādītu efektivitāti. Periodiski tīmekļa vietnē tiek piedāvāti akcijas piedāvājumi. Kā bonuss tiek nodrošināta konsultācija ar produkta speciālistu pa tālruni, kas neuzliek pienākumu iegādāties.

Nopirkt Soyuz-Apollo aptiekā

Pašlaik Jūs nevarat iegādāties Soyuz-Apollo erektilās disfunkcijas ārstēšanai aptiekā. Jūs varat pasūtīt produktu tiešsaistē ar piegādi pa pastu vai kurjeru. Apmaksa pēc preces saņemšanas.

Speciālistu atsauksmes

Anna Kulpina, urologs:

Es iesaku Soyuz-Apollo ierīci saviem pacientiem ar erektilās funkcijas problēmām. Tās inovatīvā tehnoloģija palīdz uzlabot asinsriti un palielināt ārstēšanas efektivitāti. Maniem pacientiem novērotie rezultāti ir iespaidīgi.

Aleksejs Sirotins, andrologs:

Sojuz Apollo ir spēcīgs līdzeklis vīriešu seksuālās disfunkcijas ārstēšanai. Vakuuma terapijas, infrasarkanā starojuma un magnētiskā lauka kombinācija ļauj sasniegt izcilus rezultātus. Mana pieredze liecina, ka šī ierīce ir efektīva un droša.

Dr. Elena Smirnova, seksoloģe:

Sojuz-Apollo ir revolucionāra ierīce, kas palīdz vīriešiem atjaunot seksuālās funkcijas. Tā uzlabo asinsriti un palīdz stiprināt iegurņa dibena muskuļus. Es to iesaku kā efektīvu metodi erektilās disfunkcijas ārstēšanai.

Mihails Savičevs, urologs:

Sojuz-Apollo ierīce ir moderna ierīce, ko izmanto dažādu seksuālu problēmu ārstēšanā. Tā uzlabo erekciju, tonizē iegurņa dibena muskuļus un veicina vispārējo ķermeņa uzlabošanos. Esmu novērojis pozitīvus rezultātus saviem pacientiem pēc šīs ierīces lietošanas.

Andrejs Popovs, andrologs:

Sojuz Apollo ir augsto tehnoloģiju ierīce, kas palīdz vīriešiem pārvarēt potences problēmas. Vakuuma terapijas, infrasarkanā starojuma un magnētiskā lauka kombinācija sniedz lieliskus rezultātus erekcijas un seksuālās funkcijas uzlabošanā. Es to iesaku kā efektīvu ārstēšanas līdzekli vīriešu veselībai.

Soyuz-Apallon atsauksmes

Ekaterina, 35 gadi:

Es nolēmu iegādāties ierīci Soyuz-Apallon savam vīram, un rezultāti ir pārsteidzoši! Viņa erekcija ir kļuvusi spēcīgāka un garāka. Mēs esam pamanījuši, ka mūsu dzimumakts ir kļuvis kaislīgāks un apmierinošāks. Es iesaku šo ierīci visām sievietēm, kuras vēlas sagādāt saviem vīriem neaizmirstamus mirkļus gultā.

Ivans, 42 gadi:

Sojuz-Apallon man ir bijis īsts glābiņš. Pēc dažām lietošanas nedēļām es pamanīju ievērojamu erekcijas uzlabošanos. Mana seksuālā pieredze ir kļuvusi apmierinošāka, un es jūtos pārliecinātāks gultā. Es to iesaku visiem vīriešiem ar līdzīgām problēmām.

Maxim, 50 gadi:

Soyuz-Apallon ir patiešām inovatīvs produkts. Es ilgu laiku cietu no erektilās disfunkcijas un izmēģināju dažādus ārstēšanas veidus. Bet tikai pēc šīs ierīces lietošanas es esmu sasniedzis stabilu un spēcīgu erekciju. Es to ļoti iesaku visiem, kas saskaras ar līdzīgām problēmām.

Alina, 47 gadi:

Mans vīrs jau ilgu laiku saskārās ar erekcijas problēmām, tāpēc nolēmu viņam uzdāvināt ierīci Soyuz-Apallon. Tas bija labākais lēmums! Viņš ir ievērojami uzlabojis savu seksuālo izturību un erekcijas kontroli. Tagad mēs abi vairāk baudām seksu. Esmu pateicīga šai ierīcei par to, ka mūsu guļamistabā atkal ienāca gaišums.

Oļegs, 45 gadi:

Es lietoju Sojuz-Apallon, lai ārstētu prostatītu. Ierīce man palīdzēja atrisināt šo problēmu un uzlaboja manu vispārējo seksuālo funkciju. Es jūtu lielāku komfortu un baudu dzimumakta laikā. Tā ir patiešām efektīva ierīce.

Pēteris, 55 gadi:

Soyuz-Apallon ir pārspējis visas manas cerības. Es cietu no priekšlaicīgas ejakulācijas un erekcijas zuduma. Pēc šīs ierīces lietošanas manas problēmas pakāpeniski izzuda. Tagad es varu baudīt ilgu un apmierinošu seksu. Liels paldies Soyuz-Apallon radītājiem!

Maria, 41 gads:

aparāts Soyuz-Apallon ir devis mums jaunas seksuālas sajūtas. Mans vīrs ir kļuvis pārliecinātāks un aktīvāks gultā. Ierīce ir palīdzējusi viņam kontrolēt erekciju un pagarināt dzimumaktu.

Pērc tagad Latvijā