Urotren inkontinences kapsulas

Urotren ir unikāls līdzeklis, kas palīdz atrisināt urīna nesaturēšanas problēmu un atjaunot urīnpūšļa kontroli. Tas ir efektīvs un droši lietojams, pateicoties tā dabiskajam sastāvam un vieglai iedarbībai uz organismu.

Urotren inkontinences kapsulas

Urotren palīdzēs Jums justies pārliecināti un ērti jebkurā situācijā, atbrīvojot Jūs no pastāvīgām raizēm par iespējamu urīna nesaturēšanu. Sāciet dzīvot pilnvērtīgi un izbaudiet katru mirkli bez bailēm un diskomforta ar Urotren.

Nopirkt Urotren Latvijā
Urotren cena

Cik maksā Urotren urīna nesaturēšanas gadījumā? Pašreizējo cenu varat uzzināt, sekojot augstāk esošajai saitei uz pārdevēja oficiālo tīmekļa vietni.

Urotren priekšrocības

Jaunā zāļu pret nesaturēšanu daudzpusība ir tā galvenā priekšrocība. Ir arī citas Urotren priekšrocības, kas padara to par vienu no populārākajām zālēm urīna nesaturēšanas ārstēšanai. Zāles ārstē slimību neatkarīgi no tās cēloņa un gaitas smaguma pakāpes un ir lielisks profilaktisks līdzeklis pret urīnpūšļa darbības traucējumiem.

 • Uroģenitālās sistēmas uzlabošana. Urotren indicēts dažādu uroloģisku slimību, kas var izraisīt urīna nesaturēšanu, – urīnceļu iekaisumu, uroģenitālo infekciju, endokrīnās sistēmas darbības traucējumu – gadījumos.
 • Reģenerācija šūnu līmenī. Urotren aktīvi novērš nieru darbības traucējumus, stiprina sfinktera muskuļu sistēmu, atjauno prostatas funkciju.
 • Palielina potenci. Urīna nesaturēšana vīriešiem un sievietēm izraisa samazinātu vēlmi, erektilās funkcijas, neviltotu ejakulāciju, atņem seksuālo baudu. Urotren novērš šīs problēmas 2-3 nedēļu laikā.
 • Pilnīga urinēšanas kontrole. Urotren palīdz pārvarēt neviltotu urinēšanu pieaugušajiem, gados vecākiem cilvēkiem, bērniem.
 • Pieejama cena. Urotren pasūtīšana ražotāja oficiālajā tīmekļa vietnē nodrošina zāļu iegādi par samazinātu cenu. Jūs varēsiet organizēt kvalitatīvu problēmas ārstēšanu mājās un nodrošināties ar medikamentiem profilaktiskiem kursiem.

Kāda ir atšķirība starp Urotren urīna nesaturēšanas ārstēšanai un citiem uroloģiskiem medikamentiem ar līdzīgu mērķi? Tās ir zāles, kas atjauno veselīgu urinēšanas ritmu, urīnpūšļa sfinktera funkciju, ļaujot uz ilgu laiku aizmirst par nesaturēšanas problēmu. Ja ārstēšanos sāksiet laikus, Jūs būsiet izārstēts no nesaturēšanas uz visiem laikiem. Zāles drošība ir saistīta ar tās dabisko sastāvu, tā neizraisa blakusparādības un tai nav kontrindikāciju. Tāpēc Urotren ieteicams grūtniecēm ar urinēšanu un bērniem, kuriem nav attīstījušies urīna kontroles receptori. Ja Jums ir ģenētiska nosliece uz urīna nesaturēšanu, tas palīdzēs Jums dzīvot bez bailēm, ka Jūs piemeklēs nepatīkama slimība.

Urotren sastāvs

Unikāls zāļu Urotren sastāvs atvieglo atbrīvošanos no urīna nesaturēšanas. Tā ir dabīgu sastāvdaļu kombinācija, kas darbojas, savstarpēji papildinot un pastiprinot viena otru. Zāļu ražošanas laikā izmantota bioekstrakcijas tehnoloģija, kas ļauj saglabāt dabīgo izejvielu aktīvās sastāvdaļas to visdabiskākajā formā. Šāda pieeja Urotren formulas veidošanā padarīja biokompleksu absolūti drošu un maksimāli efektīvu.

 • Buču lapu tinktūra plus nātres un ehinācijas ekstrakti – komplekss ar pretiekaisuma, antibakteriālu iedarbību. Tas aizsargā uroģenitālo sistēmu no infekcijām, novērš iekaisumu no pārkaršanas un atjauno uroģenitālās šūnas.
 • Vitamīnu duo B12 plus D ir imūnsistēmas stiprinātājs pret urīnceļu slimībām. Pateicoties tam, organisms iegūst uzticamu dabisko aizsardzību. Vitamīniem ir pozitīva ietekme uz autoimūnām reakcijām.
 • Vībotnes tējas lapu ekstrakts – atjauno traucētu nieru darbību. Palīdz novērst nieru mazspēju, nierakmeņu veidošanos. Tam piemīt diurētiska iedarbība.
 • Dzērveņu koncentrāts – Urotren sastāvdaļa, kas samazina urogenitālo šūnu bioplēves. Rezultātā aktivizējas receptori, kas atbild par urinēšanas kontroli.

Urotren lietošanas instrukcija

Lai pārvarētu nesaturēšanu, Jums ir pareizi jāizvēlas medikaments. Eksperti uzskata, ka visdrošākais līdzeklis problēmas risināšanai ir Urotren. Zāles atvieglo stāvokli, tiklīdz sākat to lietot, ārstēšanas laikā tās normalizē urīndzenošās sistēmas darbību kopumā. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, tas jālieto saskaņā ar Urotren lietošanas instrukciju.

 1. Lietojiet pa vienai kapsulai divas reizes dienā un lietojiet to ēšanas laikā.
 2. Dzerot uzdzeriet glāzi ūdens. 30 ārstēšanās dienas.

Urotren lietošana urīna nesaturēšanas ārstēšanai bērniem jāsaskaņo ar ārstu. Ārstēšanas shēma bērniem līdz 6 gadu vecumam ietver pediatrisko devu lietošanu.

Urotren lietošanas instrukcijā ieteikts ārstēšanas laikā nepārtraukt kapsulu lietošanu. Ieteicams arī atkārtot kursu hroniskas nesaturēšanas un komplicētu slimības formu gadījumā. Optimālais profilaktiskais režīms ir kursu atkārtot divas reizes gadā.

Kur iegādāties Urotren

Urotren ir iespējams pasūtīt tikai ražotāja tīmekļa vietnē. Tas ļauj iegādāties oriģinālu un drošu produktu ar pierādītu efektivitāti. Periodiski tīmekļa vietnē tiek piedāvāti akcijas piedāvājumi. Kā bonuss tiek sniegta konsultācija ar produkta ekspertu pa tālruni, kas neuzliek pienākumu iegādāties.

Nopirkt Urotren aptiekā

Pašlaik Urotren urīna nesaturēšanas ārstēšanai aptiekā iegādāties nevar. Bet jūs varat pasūtīt produktu tiešsaistē ar piegādi pa pastu vai kurjeru. Apmaksa pēc preces saņemšanas.

Urotren atsauksmes

Marina, 56 gadi:

Pēc ginekoloģiskas operācijas man sākās nesaturēšana. Ārsts man ieteica pasūtīt Urotren un sniedza pozitīvas atsauksmes par produktu. Teica, ka zāles ir palīdzējušas daudziem viņa pacientiem ar šo problēmu. Pēc 3 nedēļām pat noplūde bija apstājusies. Es turpināju lietot kapsulas vēl nedēļu. Tagad es dzīvoju un priecājos, ka esmu izārstēts.

Igors, 76 gadi:

Man teica, ka Urotren ir labs līdzeklis hroniskas nesaturēšanas gadījumā, ārstu un vīriešu pacientu atsauksmes par kapsulām ir pozitīvas. Taču es nevaru sniegt šādu viedokli, jo man tas nepalīdzēja. Bija dažas izmaiņas – piemēram, es retāk cēlos naktī. Bet dienas laikā, kad es sasprindzinos, klepoju vai šķaudīju, urīns joprojām izdalījās. Tātad zāles problēmu pilnībā neizārstē.

Ludmila, 26 gadi:

Otrajā grūtniecības trimestrī man sāka tecēt urīns. Es jautāju sievietēm, kā sev palīdzēt. Daudzas grūtnieces savās atsauksmēs uzslavēja Urotren, sakot, ka grūtnieces to var lietot. Mans ārsts to apstiprināja, es kapsulas lietoju divas nedēļas, un man viss bija kārtībā. Grūtniecība man noritēja bez jebkādām problēmām. Pat pēdējās nedēļās nebija nekādu problēmu.

Viktors, 55 gadi:

Līdz ar prostatītu sākās bieža urinēšana, un tad sāka nesasniegt tualeti. Ļoti nepatīkamas lietas, no kurām glābiņš bija zāles Urotren, atsauksmes par tām lasīju internetā. Tas noteikti palīdz. Mēneša laikā process kļūst nesāpīgs, urīnpūslis ir pilnīgi brīvs. Tagad es varu kontrolēt urinēšanu.

Irina, 69 gadi:

Pēc tam, kad man izgāja akmens, arī urīns sāka izplūst, kad gribējās. Es no tā atbrīvojos ar Urotren, mans vērtējums par to ir ļoti slavējams. Sfinkters ir atjaunots jau no pirmajām dienām. Man šķiet, ka es izārstējos tikai vienas nedēļas laikā. Brīnišķīgs līdzeklis, turklāt pilnīgi nekaitīgs.

Pērc tagad Latvijā