Zenidol kāju sēnītes

Zenidol krēmam no sēnītes ir dabisks sastāvs, infekcijas ārstēšanas drošība, jo nav ķīmisku, hormonālu, sintētisku sastāvdaļu, ir absolūta. Tāpēc ziedi var lietot pieaugušie, gados vecāki cilvēki, nebaidoties no blakusparādībām.

Zenidol kāju sēnītes

Ziedes sastāvā esošajiem komponentiem, ūdenim, piemīt pretiekaisuma, antibakteriāla, antiseptiska, reģenerējoša, imūnmodulējoša iedarbība. Zenidol krēms iedarbojas visās cīņas ar sēnīti jomās.

Zenidol nopirkt Latvijā
Zenidol cena

Cik maksā Zenidol pret pēdu sēnīti? Faktisko cenu varat uzzināt, sekojot iepriekš minētajai saitei uz oficiālo pārdevēja tīmekļa vietni.

Zenidol priekšrocības

Priekšroku jaunajai ziedei no sēnītes dod ārsti un lietotāji, tas saistīts ar to, ka zāles ir aktīvas pret pēdu, nagu, gļotādu sēnīti. Zenidol krēma priekšrocība ir infekcijas ārstēšanas ātrums, komplikāciju profilakse, kas izpaužas kā strutaini procesi, plaisas, brūču infekcija. Līdzeklis nežēlīgi iznīcina sēnītes, bet neiznīcina veselās epidermas šūnas.

 • Pilnīga micēlija iznīcināšana. Zenidol iznīcina sēnīšu sporas jebkur un noteikti. Infekcijas perēkļi tiek bloķēti, pārtrauc izplatīšanos, inficētās vietas tiek pakļautas antiseptiskai iedarbībai.
 • Jau pirmā Zenidol krēma lietošana novērš niezi, samazina lobīšanos, nomierina brūces. Pēc pāris dienām izzūd nepatīkamā smaka, pēdu āda kļūst mitrinoša, izzūd sausums.
 • Pateicoties infekcijas perēkļu ārstēšanai ar Zenidol ziedi, notiek sēnīšu bojāto audu reģenerācija. Pēc nedēļas plaisas sadzīst, iekaisums mazinās, sāpes pāriet.
 • Atjauno pēdu estētisko izskatu. Pēc Zenidol lietošanas kursa āda un nagu plāksnītes kļūst tādas, kādas tās bija pirms sēnīšu infekcijas.
 • Pieejama cena. Pasūtīt Zenidol ražotāja oficiālajā tīmekļa vietnē ļauj iegādāties krēmu par saprātīgu cenu un veikt pilnīgu sēnītes ārstēšanu, kā arī izveidot ziedes krājumu, lai pasargātu visus ģimenes locekļus no infekcijas.

Zenidol sastāvs

Atbrīvoties no sēnītes atvieglo Zenidol krēma unikālais sastāvs, kas izstrādāts militārpersonām.

 • Tējas koka eļļa – terpēnu avots, kam piemīt fungicīda iedarbība. Šīs vielas iznīcina sēnīšu sporu struktūru, aptur to dzīves ciklu.
 • Kumelīšu ekstrakts – tam piemīt imunomodulējoša iedarbība. Veicina vietējo imunitāti. Organisms sāk aktīvi pretoties infekcijai, sēnīšu baktērijas tiek iznīcinātas.
 • Terpīnens – dabiskas izcelsmes viela, kas nogalina sēnīšu patogēnus un īsā laikā iznīcina veselas sporu kolonijas. Tā ir sastāvdaļa, kas iznīcina micēliju dziļos epidermas slāņos.
 • Sērs – Zenidol sastāvā esoša dezinficējoša sastāvdaļa, kas nodrošina sēnīšu izplatības apturēšanu. Mazina iekaisumu, mīkstina ādu, veicina baktēriju bojāto šūnu reģenerāciju.

Zenidol lietošanas instrukcija

Zenidol krēms ir palīgs cīņā pret sēnīti, kas atbrīvos no simptomiem dažu dienu laikā, no infekcijas – 20 dienu laikā. Jums vairs nebūs nieze, sāpes, lobīšanās kājās, lūstoši nagi. Bet, lai rezultāts būtu ātrs un novestu pie atveseļošanās, krēms jālieto saskaņā ar Zenidol lietošanas instrukciju.

 1. 15 minūtes tvaicējiet pēdas siltā ūdenī. pēc tam noslaukiet sausu dvieli un apstrādājiet pēdas ar krēmu.
 2. Procedūru veiciet divas reizes dienā.Turpiniet lietot krēmu 30 dienas.

Zenidol lietošana no sēnītes ir nepārtraukta visa kursa laikā. Krēmu jālieto līdz pilnīgai slimības pazīmju izzušanai.

Zenidol lietošanas instrukcijā ir rakstīts, ka ziedes aktīvā iedarbība ilgst 12 stundas. Pēc tam sēnīšu baktērijas aktivizējas, atkal sākas vairošanās. Tas nozīmē, ka nedrīkst izlaist procedūras, jo tas izraisīs jaunu infekcijas lēkmi. Lai būtu pārliecināti par aizsardzību pret atkārtotu inficēšanos, sēnīšu ārstēšana jāturpina vismaz 30 dienas.

Kur iegādāties Zenidol kāju sēnītei

Zenidol ir iespējams pasūtīt tikai ražotāja tīmekļa vietnē. Tas ļaus Jums iegādāties oriģinālu un drošu produktu ar pierādītu efektivitāti. Periodiski tīmekļa vietnē ir pieejami akcijas piedāvājumi. Kā bonuss, ja konsultācija ar speciālistu par līdzekļiem pa tālruni un neuzliek par pienākumu iegādāties.

Nopirkt Zenidol aptiekā

Šobrīd Zenidol pret pēdu sēnīti aptiekā nevar iegādāties. Bet jūs varat pasūtīt produktu tiešsaistē ar piegādi uz pasta nodaļu vai kurjeru. Apmaksa pēc preces saņemšanas.

Zenidol pircēju atsauksmes

Irina, 44 gadi:

Ja jums ir kāds inficēts ar sēnīti, tad sāciet ārstēt visus. Tas dos iespēju glābt bērnus, vecāko paaudzi no infekcijas, ko ir ļoti grūti ārstēt. Mēs izmantojām Zenidol, izlasot par krēmu lieliskas atsauksmes internetā. Zāles mūs nepievīla. Mēneša laikā visi atveseļojās. Tajā pašā laikā mana vecmāmiņa atbrīvojās pat no onihomikozes, ar kuru vairākus gadus cīnījās ar citiem līdzekļiem. Tas nozīmē, ka ziede palīdz pret mikozi un nagu sēnīti. Tas ir universāls biokomplekss.

Valērijs, 77 gadi:

Ārstēja sēnīti vraved atsauksmēs zenidola krēmu, bet nagi neatveseļojās. Ir neliels uzlabojums, tie ir nedaudz mīkstināti, nav tik ļoti ieauguši kā iepriekš. Bet tie nav izārstēti. Jo tie ir sabiezējuši, tie drupina, sāp, kad uzvelk apavus. Tātad onihomikozes krēms neārstē, un nepārspīlējiet tā efektivitāti.

Svetlana, 66 gadi:

Ja jūs vēl nezināt par jauno pretsēnīšu krēmu zenidolu, iesaku jums izlasīt manu atsauksmi līdz galam. Man nācās lietot šo ziedi, lai atbrīvotos no onihomikozes, kas man bija 10 gadus. Es atbrīvojos no šīs infekcijas burtiski mēneša laikā, un pirms tam bija vairāki neveiksmīgi mēģinājumi, izmantojot dārgus krēmus, lakas. Pat no Vācijas pasūtīju laku, bet tas nepalīdzēja. Pēc mēneša ārstēšanas es atbrīvojos no infekcijas bojātajām plāksnītēm un izauga vesels nags. Man žēl tikai viena, ka nezināju par šo krēmu agrāk, daudzus gadus gāju ar necilu nagu.

Ludmila, 70 gadi:

Man bija pēdu un nagu sēnīte, no kuras ārstējos ne reizi vien un ilgi. Mikoze pārgāja, bet ar nagu sēnīti nevarēja tikt galā. Neārstēta infekcija atkal atgriezās, kājas niezēja, smirdēja, plaisāja. Glābiņš bija krēms zenidols, par kuru labas atsauksmes izteica ārsts dermatologs. Tiesa, ārstēties nācās 6 nedēļas, bet tas nav nekas, salīdzinot ar mokām, ko es jau biju cietusi. Galvenais, ka sēnīte nav ilgāk par astoņiem mēnešiem. Tas nozīmē, ka imūnās aizsardzības iedarbība, par ko rakstīts anotācijā, ir nostrādājusi.

Pērc tagad Latvijā